2737
2739
عنوان

مقایسه جهیزیه من و نامزدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 71097 بازدید | 133 پست

عزیزم الان شما هرچقدر ناراحت باشی عصبی باشی یا حتی دعوا هم کنی با نامزدت پول تو جیبش نمیاد که با این کارا...بنظر من ب جای این که ناراحت بشی و اوقات خودت و همسرت تلخ کنی برو ی مارک خوب ایرانی بخر...بعدا سر فرصت ب همسرت بگو که دوست داشتی. ی مارک عالی بخری ولی بخاطر جیب همسرت کوتاه اومدی...بذار بعدا پول دستش اومد برای شما و زندگیتون جبران کنه...گناه داره الان وضعیت اقتصادی خیلی افتضاحه

همینکه یه پسر تو این دوره زمونه  واین گرونی حاضر شده بره خواستگاری خودش ارزشمنده چه برسه اینکه دارن یسری وسایل رو علاوه بر خرید عروسیو طلا و کادوها عیدیها و مراسم شامو عروسیو فیلمبرداریوخونه و.. باید هزینه کنه در ثانی بیشتر این لوازمها بپرسی از نظر دوام اینا اگه  در حد قابل قبولی باشه هم کفایت میکنه فقط یک رنگ باشه و هماهنگ بعدشم خوشبختی به این چیزا نیست اگه باهم خوب باشین برکتو‌روزی هم وارد زندگیتون میشه وگرنه بخوای همش حسرت بخوری  تو بهترین چیزهارو هم بخری بازم از تو بالاتر هم هست همش باید حسرت بخوری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا که همشون آشغاله هر چقدر دنبال برند ایرانی خوبم پیدا نمیشه یخچال خوب چیزی میشناسین؟

من الان مادرم و مادربزرگرم۱۰ساله یخچال آیسان دارن ایرانیه باور کن یعنی شوهرت یخچال و انداختی بهش تیکه بزرگ هارو بهش انداختی اونوقت خودت چی میخوای بخری واسه جهاز؟

2731
کاش همون چند تکه را هم به داماد نمی‌شناختند. چون داماد باید سرویس بخره تالار هست آرایشگاه هست ود ...

عزیزم کادوهایی که بابای من داد بیشتر از سرویس داماد شد

اینجا پول تالار نصف میشه

پول عقدم همینطور

مثل تهران نیست که عقد با دختر باشه عروسی با پسر

بعدم اینکه طلایی که داماد میخره رو خودش بعدا میفروشه

تو عروسی هم داماد پول خوبی جمع میکنه ولی عروس نه

نمیشه  اینجا همه چیو دختر بده ارزشش میاد پایین🤦انگار بدون هیچ هزینه ای دخترتو میبرن خریدای م ...

پدر من که خوشش نمیومد 

گفت همه چیزو خودم میدم.

اهل کجایید که اینقدر حرف مردم و مادیات براتون مهمه؟؟؟!!!!

2740
بخدا پول نباشه خوشحالی هم نیست مگه من از بقیه چی کم دارم

بله نباشه آره .... 

ولی.  تلوزیون و یخچال ایرانی کسیو  بد بخت نکرده ..... 

از بقیه چی کم داری؟ تمرکز رو خودتون کم داری 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
اسنوا خیلی خوبه که

بره گم شه اسنوا

از ۷دی پیششون یه لباسشویی خریدم باورت میشه تا الان تحویل ندادن

هرچی زنگ میزنیم میگن تو خط تولیده

دستی واسم نمونده بس ک لباسا رو با دست شستم

خدا ازشون نگذره ان شاءالله موقع خرید گفتن فقط ۱۰ روز یا دوهفته میرسه دستتون

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
ببین عزیزم خواهر منم عقده  ما هم رسم داریم چند تیکه تلویزیون و لباسشویی.. دوماد بخره  ام ...

مگه قراره تا اخر عمر از همینا استفاده کنن!

خواهر من همه وسایل برقیاش ایرانیه

بعد ۱۲ سال فقط یکبار یخچالشون خراب شد که تعمیر کردن و گفتن چون یخچال زیاد تکون دادید جابه جا کردید خراب شده

خواهرم مستاجره و حتی یکبار شهرش رو عوض کرد

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
یعنی سرویس طلا هم برات نخریده؟ مهریه هم نداری؟ مجلس عروسی هم نمی خواد بگیره؟؟

عروسی و نصف نصف میگیریم

هردو خانواده هزینه میکنن با این تفاوت که کادوهای خیلی خوبی برای داماد جمع میشه

سرویس گرفته برام ولی بابای منم کادوی خیلی خوبی داد کم از سرویس نداشت

2706