2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دل کسیو نشکنیم 🙃

حق

اینجا نسبت ب آقایون خیلی جبهه دارن

چن ساعت پیش یه پسر کنکوری تو تاپیکش بهم گفت میتونم بیام پیوی منم از ترس اینکه بقیه تیر بارونم نکنن گفتم اگه درسیه باشه در حالی که جدا افکارم انقد پوسیده نیس

پسره گف درسی بود ولی بیخیال

خدایی من چن ساعته عذاب وجدان دارم که ناراحتش کردم

حج چیکار کنم؟؟؟😐

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2740
حق اینجا نسبت ب آقایون خیلی جبهه دارن چن ساعت پیش یه پسر کنکوری تو تاپیکش بهم گفت میتونم بیام پیوی ...

برو خودت بهش درخواست بده بنده خدا شاید واقعا مشکل درسی و کنکوری داره بتونی کمکش کنی 

حق اینجا نسبت ب آقایون خیلی جبهه دارن چن ساعت پیش یه پسر کنکوری تو تاپیکش بهم گفت میتونم بیام پیوی ...

کسی تیربارونت نمیکنه نترس دیگه بخاطر دیگران حرف نزن حرف خودتو بزن

‌    لطفا لایک نکنید ❤
برو خودت بهش درخواست بده بنده خدا شاید واقعا مشکل درسی و کنکوری داره بتونی کمکش کنی 

باشه مرسی🥲

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
بد نشه؟؟

نه نمیشه فوقشم چیزی شد مجازیه دیگه کاری که نمیتونه بکنه تهش لغو دوستیه دیگه میتونی بزنی دیگه نتونه پیام بده

بهش بگو فلان موقع کار داشتی الان کارتو بگو

‌    لطفا لایک نکنید ❤
نه نمیشه فوقشم چیزی شد مجازیه دیگه کاری که نمیتونه بکنه تهش لغو دوستیه دیگه میتونی بزنی دیگه نتونه پ ...

باشه مرررسی♡