2737
2734
عنوان

بچه پیش دبستانی کی داره بیاد

355 بازدید | 66 پست

طبق توافق آموزش و پرورش با مربی و اولیا،در مدارس دولتی،مبلغ شهریه سال تحصیلی تعیین شده بود. ۶ماه گذشته حالا این ور سال که شده، بخشنامه فرستادن که مبلغ شهریه اضافه شده و مابه التفاوت ۶ماه رو یه جا پرداخت کنید. میخوام بدونم جاهای دیگه م این شرایط هست یا نه.

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا

من تازه مهر باید بفرستم پیش دو 

میشه قیمت هاش بگید ممنون 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب ازاول بهمون گفتن که شهریه مشخص نیست چقدرباشه الان قبل عیدگفتن۸۴۰۰ .شماچقدر شدکلا؟

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
اینجا مهدهای عادی حدود ۲۳ بود نهدهای خوب ۴۰ پارسال 

کجایین مگه شما .چقدر زیاد؟ناهارهم میدن؟

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2738
عه دولتی هم پول میگیرن!!

کلا پیش دبستانی آزاده دولتی نیست چندساله اینطور شده و اجباری هم نیست

ببخشید بچه تون متولد چه سالی هستش که قراره بره پیش دبستانی؟ اسفند ۹۸ مهر ماه میره پیش دبستانی ؟

نه مهر۱۴۰۴

عه دولتی هم پول میگیرن!!

بله پرسیدم میگه غیر دولتی حساب میشه در حالی که تو مدرسه دولتی فرستادم

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
کلا پیش دبستانی آزاده دولتی نیست چندساله اینطور شده و اجباری هم نیست

نمیدونستم اینو

اخه نوشته بود دولتی فکرکردم مدارس دولتی هم پولی شده...

ای ایران ای مرز پرگهر❤️ای خاکت سرچشمه ی هنر❤️دور از تو اندیشه ی بدان❤️پاینده مانی و جاودان❤️