2733
2739
عنوان

خانم های با سیاست بیان

108 بازدید | 9 پست

سلام 

همسرم و برادرشوهرهام باهم شریکن

وزنهاشون پرخرج یعنی از من خریداشون بیشتر برای خودشون و زندگیشون

ولی خدا نکنه من چیزی بخرم چش ندارن ببینن

حتی کوچک ترین چیزها

یا حتی شده چیزی که اونها تو خونشون سال ها بوده  من خریدم چش نداشتن ببینن

و این موضوع باعث شده که همسرم کمتر خرج کنه  یا جلوی پیش رفتمونو گرفتن که مثلا چیزی اضافه نکنیم

از طرفی میگم چیزی بخرم نگم میگم میشه عادتشون که من نباید همچین چیزهای رو داشته باشم خودشونو بالاتر بدونن از طرفی میگم بخرم بدتر شن

نمیدونم چیکار کنم

امکان جدا شدن نیست کار شریکیه وبارها خواستم همسرم جدا بشه ولی نشد با این شرایط چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر چیزی میخری بهشون نده که تو چشمشون بره!

مثلا اگه طلا خریدی بگو رنگ ثابته یا زیاد باهاشون رفت امد نکن اگه اومدن خونتون ظرف های جدیدی یا وسایل جدیدی که خریدی و با اونا پذیرایی نکن.

از طرفی هم به اوناومربوط نیست به شوهرتون مربوطه!

به طور مستقیم باهاش بحث و جدل نکنین با عشوه و قربون صدقه مثلا بگین فلان چیزو میخوام و اگه یه چیزی خرید قدردانی کنین ازش که حس خوبی بگیره دوباره بخره. کلا مردها از تامین کردن خوششون میاد. 

شمارو تامین نکنه خواهر و مادرش میکشن یا اصن یه زن دیگه. 

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.
همسرتون کم خرج شده چون شما زن کم خرجی بودی و مثه زن داداشاش نبودی و ایشون بدعادت شدن بنظرم مقصر اون ...

مشکل من این نیست حسادت اوناست چون توقع ندارن من چیزی بخرم

هر چیزی میخری بهشون نده که تو چشمشون بره! مثلا اگه طلا خریدی بگو رنگ ثابته یا زیاد باهاشون رفت امد ...

پرو نمیشن؟؟

انگار توقع ندارندمن چیزی بخرم 

انگار در شان (شعن)من نیست 

2740
مشکل من این نیست حسادت اوناست چون توقع ندارن من چیزی بخرم

عزیزم اتفاقا بنظرم مشکل همینیه که گفتم

کم خرج بودی باعث شده نه تنها همسرت بلکه بقیه هم این ذهنیتو نسبت به شما داشته باشن

و کوچیک ترین خرج شما به چشم بیاد 

البته شاید زیبایی..وضع مالی..یچیز شما سر تره که زمینه ساز حسادتشون شده

منم یمدت مثه شما بودم‌..ولی تغییر رویه دادم

اصلا و ابدا کم خرج نباش..

اول همسرتو کامل بکش سمت خودت..هی تعریف کن مرسی که هستی مرسی که من و نیازامو تامین میکنی..و......

هی عادتش بده به خرج کردن..نمه نمه بیشتر کن

اولاش نزار کسی متوجه شه..بعد که همسرت عادت کرد که زن و زندگیش خرج داره رونمایی کن و مثه اونا باش

عزیزم اتفاقا بنظرم مشکل همینیه که گفتم کم خرج بودی باعث شده نه تنها همسرت بلکه بقیه هم این ذهنیتو ن ...

باحرفتون موافقم 

درخواست دادم ممنون میشم قبول کنید برای راهنمایی بیشتر