2752
2734
اره تا دلت بخواد  فامیل.همکار.دوست.همسایه.اشنا  البته گویا کلا امار طلاق رفته بالا صرفا ...

نه میشه یکیش رو تعریف کنی که قبل ازدواج عاشق و معشوق بودن بعدش طلاق گرفتن؟ بگو داستانشدن چی بود

بله یکیشون به علت اعتیاد  یکیشونم گذاشت رفت

وای دوتایی که گفتی عاشق و معشوق بودن زن و مرد که جدا شدن؟😥

اونیکه گذاشت رفت یعنی چی یعنی حتی طلاقشم نداد؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله دیدم  اما عشق به تنهایی برای تمام زندگی کافی نیست  یکی از نزدیکانم بعد ۲۳ سال زندگی ...

خب طلاق کاری ندارم  چون اکثرا طلاق میگیرن برام سوال بود کساییکه قبل ازدواج عاشق و معشوق بودن و بعدش میگیرن به چع علت بوده😥

2731
عشقت بود باش ازدواج کردی؟ یا خواستگتر سنتی ات بود؟😥 خب  چیشد اخه اخرش؟

عشقم بود به مادرش ایناگفته بوداگه نریدخواستگاری دیگه دانشگاه نمیرم دیگه هیچ کاری نمیکنم دیگه زن نمبکیرم...بعدازدواج کردیم عاشقانه همدیگه رودوست داشتیم جوری که همه حسرتشو میخوردند زندگی مارومیدیدند...جفتمون خوش قدوبالاوخوشگل خوشتیپ درس خونده....امابعداز۵سال زندگی یهوشوهرم افسردگی گرفت چشماش ضعیف شد سیگاری شد همشم به خاطردوست ورفیقاس بود...اینقدردنبال رفیقاش رفت که دیگه کلا من وزندگیش یادش رفت...بعدم طلاق...هنوزم که هنوزه هیشکی باورش نمیشه ماجداشدیم همه حتی مامانش اینامیگفتند شمارو جادوکردند شماروچشم زدند....

نه میشه یکیش رو تعریف کنی که قبل ازدواج عاشق و معشوق بودن بعدش طلاق گرفتن؟ بگو داستانشدن چی بو ...

اره فامیلمون پسره چقدر اومد و رفت و چندسال میمردن واس همدیگ تا ب دختره رسید 

چندسال عقد بودند وقتی عروسی کردند یکسال بعدش طلاق گرفتند 

هردو پشیمون شده بودند حتی نخواستند بچه دار بشن 

جمعا از اول دوستی تا طلاق۹سال باهم بودند

دختر خالم با کلی جنگ و دعوا از نامزدش جداشد و بالاخره با عشقش ازدواج کرد ، الان ۱۰ سال میگذره از زند ...

یعنی نامزدش ازدواج زوری بود؟    خب چرا از اول با عشقش ازدواج نکرد؟

دختر و پسر عاشق و شیفته هم بودن بمدت ۴ سال اخرش با ی بچه طلاق گرفتن ....خیلییی رفتن خاستگاری تا ازدو ...

یعنی دختر تو این ۴ سال نمیدونسته عشقش معتاده؟😥 چجور بعد ازدواج فهمیده بوده؟

میشه بگی چرا؟

چون به شدت دروغگو ، خیانتکار ، دو رو ، عوضی و..... فقط به خاطر پول بابام اومد جلو و الان یاد کثافت کاری افتاده 

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂
 وای چرا خب؟😥😭 بنظرت جدا شی داغون نمیشی به لحاظ عاطفی؟

من الان به حدی ازش متنفر شدم که میگم کاش زودتر طلاقم بده بچمم تا ۷ سال پیش خودمه بعدشم خدا بزرگه 

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂
عشقم بود به مادرش ایناگفته بوداگه نریدخواستگاری دیگه دانشگاه نمیرم دیگه هیچ کاری نمیکنم دیگه زن نمبک ...

چرا افسردگی گرفت؟ علتش چی بود؟

تو هنوز دلت باهاشه؟  اگه بفهمی میخاد ازدواج مجدد کنه با یکی دیگه داݝون نمیشی؟