2733
2734

[QUOTE=335921269]میشه باز ترش کنی تعریف کنی؟ مثلا پقدر عاشث و معشوق بودید چند سال همو میخواستید  اینا بعدش چیشد ...[/ دوران عاشقی ما دو ساله بود متاسفانه خانواده‌ها راضی به ازدواج ما نمی‌شدند واسه همین همسرم رفته بود اقدام به خودکشی کرده بود بعد از اینکه نجات پیدا کرده بود خانواده‌ها راضی شدند که ما ازدواج کنیم جلوی خونواده‌مون وایسادیم تا به هم رسیدیم الان بعد از ۱۲ سال دیگه زندگیمون به آخر رسیده هنوز جدا نشدیم ولی در شرف جدایی هستیم

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=335921269]میشه باز ترش کنی تعریف کنی؟ مثلا پقدر عاشث و معشوق بودید چند سال همو میخواستید &nbs ...

البته بعد از کاری که کرد فقط خانواده اون راضی شده بودند خانواده من هنوزم مخالف بودند و الانم بعد از این همه مدت دیگه پشتیبانیم نمی‌کن چون من برای رسیدن به همسرم جلوی همشون وایسادم

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
2731
واقعا اگه بفهمی ازدواج کرده  اذیت نمیشی؟ صادقانه؟ چون یه زمانی عا‌شقش بودی؟

نه واقعادیگه حسی بهش ندارم آخه براچی ناراحت بشم؟وقتی خودمم رفتم دنبال زندگیم براچی ناراحت بشم..بالاخره اونم بایدزندگیشو بسازه.ان شاءالله که جفتمونم توزندگیای جدیدمون خوشبخت بشیم