2733
2734

دختر خالم با کلی جنگ و دعوا از نامزدش جداشد و بالاخره با عشقش ازدواج کرد ، الان ۱۰ سال میگذره از زندگیش راضی نیس و خیلی پشیمونه ولی جرات نداره حرف از جدایی بزنه همه میگن خودت خواستی خودت کردی...

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله من با عشق ازدواج کردم و الان بعد ۵ سال با ی بچه میخام جداشم 

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂
2731
میشه اگه دوست داشتی یه اشاره کوچیک بکنی و بگی چرا؟

بعد از ازدواج اخلاقای بدش رو شد.

بدبینی دست بزن فحش بداخلاقی ولخرجی رفیق بازی بی احترامیاش.کم کم ک ازش بی احترامی دیدم و رومون تو روی هم باز شد احساسمم کمرنگ شد.

چجوری عاشقش بمونم

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
بله دیدیم یکی بعد سه چهار سال به علت بدبینی و اینچیزا  یکی بعد بیست و خورده ای به علت خیانت متع ...

هردوتا مثالی که زدید عاشق بودن قبل ازدواجشون؟ صرفا خواستگار سنتی؟

بله .پسرداییم با عشقش ازدواج کرد و تهش جداشدن با یه بچه چون که پسر داییم ادم میگفت این دختره افسردست ...

یعنی چی اروم نبود؟

وای  چجوری عشقش بود که طلاقش داد؟😥  حتما عاشقش نبوده

2706