2733
2739
عنوان

وقتی با پارتنرت قهر می‌کنی کدوم کارو ترجیح میدی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب طبیعتا اولش حتما سکوت میکنم ولی خب یکم‌بگذره اگ‌تقصیر من باشه از دلش درمیارم‌اما اگ‌تقصیره اونه منتظر میشم تا دیگ‌حداکثر پایان ۲۴ ساعت واکنشی نداد بای بای 

البته سینگل ب گورم فعلا

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
2731

اولیه 

مثلا دعوا چرا توماشین خودت تنهای جلو مردم سرسنگین نیستی منم میگن تنهام زنگ زدم بهت ک توماشین تنهام نخواد سرصحبت باز کنع بام مثال زدم از حساسیتش بعد زنگ میزنه غلط کردم خرشدم دعوات کردم 😂منم میگم فعلا نلز بکش 😂وقتیم قهر میکنیم بازصبحا بیدارش میکنم بره سرکار دعوا شد باز براش ناهار درس میکنم میگم بخول ☹بامن قهری باشکمت ک قهل نیستی بخول گردنت کلفت بشه بیشتر زور بگی اشتی میکنه😂 وقتیم میگم من لفتم بابای قهلم زود زنگ میزنه

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2740
اولیه  مثلا دعوا چرا توماشین خودت تنهای جلو مردم سرسنگین نیستی منم میگن تنهام زنگ زدم بهت ک تو ...

چون میدونم چجوری زود اشتی میکنه دست میزارم رو خودم ک نقطعه ضعفشم بهمم میگه پدرسوخته ترازتو ندیدم ندیدم

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

استارتر عسکتو دیدم

چقدررررر خوشکلی، شبیه نیوشا ضیغمی ای 

حتا قابل مقایسه با اون دختره نیستی

تو کف اونایی ام که میگیم اون دختره از استارتر بهتره 

اینا فقط چون چادر داره میگن

نچرال زشت و به کسی که خوشکله ولی عمل بینی  یا فیلر لب داشته ترجیح میدن

کی میخوان بفهمن تا بیس خوبی نداشته باشی با عمل و فیلر قشنگ نمیشی

هر چند به نظر من فیست ارایش خاصی نداشت و هم طبیعی بود هم ظرافت و معصومیت داشت