2737
2734

من خب وقتی 3 ساعتی 4 ساعتی از عشقم بی خبرم حالم بد میشه ... اگر بدونم سر کاره نمیتونه زنگ بزنه کاری ندارم تا 7 ساعتم میتونم تحمل کنم 

ولی وقتی میبینم سر کار نیست هی از من بی خبره پیش رفیقاشه ناراحت میشم عصبی میشم دوس دارم باهاش حرف بزنم

این وابستگی عاطفیه؟ باید چیکارش کنم؟ همه وقتش پره کلا کمتر از دوساعت در روز با من حرف میزنه...

میشه کمکم کنید ؟

از طرفی تازه از یه رابطه 5 ساله بیرون اومدم و فکر میکنم اگر با این جدیده کات کنم همش به قبلی فکر میکنم... میدونم کارم اشتباه بوده ولی خب دیگه تو سال کنکورمم نمیخوام عذاب روحی بکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خدا محصلی و ۵ سالم دوست پسر داشتی و حالا .....

بله من از بچگی احمق بودم از 15 سالگی رفتم تو رابطه ایندم درسم همه چیزم نابود شده هیچ امیدی دیگ به زندگیم ندارم😐

2728
بله من از بچگی احمق بودم از 15 سالگی رفتم تو رابطه ایندم درسم همه چیزم نابود شده هیچ امیدی دیگ به زن ...

دور از جونت عزیزم بالاخره گذشته ،گذشته دیگه ولی بخدا بهترین دوران زندگیته سنی نداری این رابطه ها تهش هیچه فکر ایندت باش رشته خوبی تو دانشگاه قبول شی آینده بهتری داشته باشی و فردا روز پشیمون نشی چرا جونیمو الکی هدر دادم

دور از جونت عزیزم بالاخره گذشته ،گذشته دیگه ولی بخدا بهترین دوران زندگیته سنی نداری این رابطه ها تهش ...

:)من دوماه دیگه کنکور دارم و نابود شدن اینده خودمو میبینم...