2733
2734

از ی مغازه ک اشنا بود همیشه خرید میکردم، دیشب تصادف کرده فوت شده😭😭لباسارو ک میبینم حالم بد میشه، نمیدونم چیکار کنم. خدایا شکرت پیرزن پیرمرد چندین سال فلج تو جا افتادن  آرزوی مرگ دارن بعد جوون 30ساله ایجور پر پر شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

اگه اذیت میشی بذار 

مرگ حقه هممون می‌میریم امروز ایشون فردا من و شما 

خدا ب پدر و مادرش صبر بده 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
نه خب خیلی دلم میسوزه ببینم حالم بد میشه. هروقت میرفتم پسرمو می‌گرفت ک پرو کنم

قسپت هر کس یجوری خدا به داد دل مادر و پدرش برسه که داغی سخت تر از خودش نیست

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤

چرا بندازی دور

منم یه مانتو دارم که یه جوون ۳۰ ساله دوخته بود سال بعد شنیدم با موتور تصادف کرده و فوت شده، بمیرم یه دختر کوچولو داشت، هروقت می پوشم یادش می افتم و خدا بیامرزی براش میگم

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
2706