2733
2734
عنوان

نامزدم فهمید بابام منو میزنه😭

547 بازدید | 28 پست

سلام من جدیدا نامزد کردم دو سه ماهی میشه، بچه ها من بابام خیلی عصبی و دیکتاتوره همش بایذ حرف خودش باشه حتی جلوی همسایه ها هم داد و بیداد میکنه یعنی عابرو براش مهم نیس همش منو میزنه سر چیزای ساده حتی سر اینکه من کرم بزنم به صورتم منو میزنه... حالا چیزی که هست اینه که امروز با افتخار جلوی نامزدم گفت که اگه از حرفام سرپیچی کنه کتکش میزنم(منو میگفت) الان خیلی حس بدی دارم همش حس میکنم جلوی نامزدم حقیر و بی ارزش شدم😓 نه؟ 

عجب آدمیه 😠💔 اگه نامزدت چیزی پرسید درباره ش حرف نزن نزار فکر کنه می‌تونه همون رفتارا رو بعدا باتو داشته باشه .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر نامزدت ادم درست حسابی نباشه دیگه به خودش اجازه میده دست روت بلند کنه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2740

بخند به نامزدت بگو بابام شوخی میکنه

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2706