2733
2734

سلام گلدختر چند سالته

هر خانمی نیاز به تکیه گاه داره قطعا و چرا باید قضاوت کنیم

اصلا اونایی که از ازدواج بد میگن تجربه بدی که دارن نه همشون ولی بیشتریا به خاطر انتخاب اشتباهشان بوده و دوم به خاطر دید غلطی که به ازدواج دارن ..

ازدواج رو با دوران مجردی نباید یکی دونست و از همسر نباید توقع داشت مثل پدر آدم رفتار کنه!!

و اینکه عزیزجان الان اکثرا معرف پا پیش میزاره و معرفی میکنه شما هم بدون اینکه کسی بدونه به یه شخص مطمئن و قابل اعتماد مشخصاتت رو بده تا فرد مناسبت رو معرفی کنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه درست تمام شده برو سرکار انشالا که شوهر خوب هم نصیبت میشه 

دوستانم هم خاستگارندارن ، روزی ۱۲ساعت سرکار

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
همه چی اوکی ام ،همه باورنمکنن من خاستگارندارم ۳۰

عزیزم غصه نخور خدا همچین بهترینشو برای آدما جور میکنه که خودمون باور نمیکنیم فقط صبر

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔
2731
سلام گلدختر چند سالته هر خانمی نیاز به تکیه گاه داره قطعا و چرا باید قضاوت کنیم اصلا اونایی که از ...

دیگه کسی معرف نمیشه ‌، جرعت و ریسک کم شده 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
به وقتش میاد. من 42سالگی ازدواج کردم

من نمتونم اینقدر وقت ندارم ثبرکنم ، شرایطم برای مجرد بودن سخته ،

عزیزم مشکل از تو نیس . بخاطر شرایط اقتصادی پسرا میترسن زن بگیرن. اره ازدواج خوبه تکلیفت روشن میشه با خودت و ایندت ولی سعی کن از الانت هم لذت ببری هرچیزی ب وقتش اتفاق میوفته ب اونایی فکر کن ک ازدواج کردن و با ی بچه جدا شدن. ببین پس شرایط تو بهتره 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
عزیزم مشکل از تو نیس . بخاطر شرایط اقتصادی پسرا میترسن زن بگیرن. اره ازدواج خوبه تکلیفت روشن میشه با ...

ن میگرن حتی همونا ک شرایط خوبی ندارن هرجوریه تلاش میکنن ، اگ عاشق بشن..میگیرن

سلام در رابطه با ازدواج دعاهای خوبی هست  مطالعه کن تو گوگل

همه راهارفتم

2706