2737
2734
میشه لطفا برای منم بفرستین    

چشم

۳۰ تا هم برای شما

دعوتید تاپیک اخرم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
حتما قبل ۳۰ خیلی خواستگار رد کردی؟

نه نوشتم ک

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم ۳۰ تا هم برای شما دعوتید تاپیک اخرم

منم دعا کردم برایتان  امضاتون❤

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2742

سلام والا برای پسرها هم دختر مناسب نیست

ما از کی برای برادرم دنبال یه خانم باخانواده و ابرودار میگردیم کسی قسمتش نمیشه خودشم اصلا و ابدا ازینایی نیست که بره تو خیابون دنبال یه دختر بگرده بلکه ازدواج بکنه.

ن میگرن حتی همونا ک شرایط خوبی ندارن هرجوریه تلاش میکنن ، اگ عاشق بشن..میگیرن

کسی تو زندگیت نیس ک تریپ ازدواج باشین

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
شاید تو اجتماع نیسی 

اصن ربطی نداره دوستام روزی ۱۲ساعت اجتماعن اونام گرفتار

2740
عزیزم کدام شهری

چطور

نمی‌دونم والا زمانه چطور شده ما برای یکی از فامیلامون دختر پیدا نمیکنیم....اگه هم جایی رفتن همه می‌خوان پروفسور شن 

دختر خوب پیدا نمیکنیم 

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰
میزان تحصیل ت عزیزم 

چطور

والا منم همینم امسال ۲۹ ساله میشم 

خواستگار ندارم 

یکی اومد پارسال گفتم تموم شد دیگه پسندیدن 

بعد مادرش نپسندید منو کنسل شد 

چقدر زور زدم پسر رو فراموش کردم 

😔

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2706