2737
2734
عنوان

سلام میشه بگید ازمایش دخترم چطوره خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 30 پست
بله عزیزم مطمئنم برای پروتیین و عفونت ادراری هم نترس طبق تجربیات من دخترتون سالم هستن و رد کوچیکی از ...

سکتهههه میکنم اخه قبل عید عفونت ادرار داشت الان نگاه کردم پروتیین منفی بود

الان مثبته چرا چیشدع توروخدا اطلاعی ذاری؟ 

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد نیست ی کمی باکتری تو ادرارش هست ک با دارو رفع میشه دفع پروتیینم ممکنه بخاطر همین عفونت باشه ن ...

الان منتظرم دکتر جواب بده

2731
سکتهههه میکنم اخه قبل عید عفونت ادرار داشت الان نگاه کردم پروتیین منفی بود الان مثبته چرا چیشدع تور ...

عزیزم اصلا نترس خودت سرچ کن مطمئن می شی که یعنی رد بسیااار کمی از پروتیین داخل ادرار بوده .. عفونت ادرارش هم که زیاد نیست نگران کننده باشه

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
عزیزم اصلا نترس خودت سرچ کن مطمئن می شی که یعنی رد بسیااار کمی از پروتیین داخل ادرار بوده .. عفونت ا ...

از کجا بفهمم دفع پروتیین کم بوده؟

2740
از کجا بفهمم دفع پروتیین کم بوده؟

معنی trace در آزمایش و برگه جواب به معنای وجود رد می باشد. این رد می تواند رد پروتئین، رد خون و یا انواع دیگر مواد موجود در بدن باشد.

معنی trace در آزمایش و برگه جواب به معنای وجود رد می باشد. این رد می تواند رد پروتئین، رد خون و یا ا ...

عزیزم دعا میکنی برا دکترش فرستادم قراره جواب بده

عزیزم دعا میکنی برا دکترش فرستادم قراره جواب بده

تورو خدا نگران نباش آخه بنده خدا چیزنگران کننده در این آزمایش نمی بینم  ان شاالله خدا بچه ت رو برات حفظ کنه ..

تورو خدا نگران نباش آخه بنده خدا چیزنگران کننده در این آزمایش نمی بینم  ان شاالله خدا بچه ت رو ...

ممنون دکتر گفت عفونت شدیده قرص سفیکسیم بدم سه روز بعدم تکرار کنم ازمایشو

جدا از عفونت دفع پروتیین چی هست؟ مربوط به عفونته؟

بله مربوط به عفونت مجاری ادراری و کلیه هاست ولی خیلی مهم نیست و معمولا زود خوب میشه. فقط حتما فردا صبح ببرش دکتر که زودتر درمان شه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
بله مربوط به عفونت مجاری ادراری و کلیه هاست ولی خیلی مهم نیست و معمولا زود خوب میشه. فقط حتما فردا ص ...

همین الان برا دکتز فرستادم گفت سفیکسیم بده دوبارع سه روز بعد ازمایش بذه براش 

ولی خیلی ناراخت شدم اخه قبل عید هم عفونت ادرار داشت اون موقع خون و مثبت زده بود پروتیین منفی الان پروتینن مثبت خون منفی سکته میکنم

شما کادر درمانی؟

2706