2733
2739
عنوان

قشنگترین بیت شعری که شنیدید رو برام بنویسید...

| مشاهده متن کامل بحث + 8454 بازدید | 442 پست
میشه معنیش رو بگید؟

این شعر درباره یک افسانه قدیمی هست 

قدیما میگفتند که اگر روز بعد از یک شبی که ماه کامل بوده از کوهستانها رد بشید پایین دره ها جنازه پلنگ ها رو می‌بینید ...پلنگ ها موجودات مغروری هستن و شب‌های ماه کامل به دره ها می‌رفتن و سعی می‌کردند بپرن و ماه رو بگیرن .. و خب قاعدتاً نمی‌تونستن و پرت میشدن پایین ..

مطلع شعر از این داستانه ، در معنی اشاره به عاشق و معشوقی داره که به هم نمیرسند.. میگه ما آن دو خطیم آری موازیان به ناچاری ..:)🌱

بارون متوقف میشه ، شب میگذره .. درد و رنج محو میشه ولی امید هیچوقت اونقدر گم نمیشه که نشه پیداش کرد ..🌱
این شعر درباره یک افسانه قدیمی هست  قدیما میگفتند که اگر روز بعد از یک شبی که ماه کامل بوده از ...

احسنت

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دردم آمد سوختم اما نگفتم که بمان  من تورا با زور نه،با «دل» فقط میخواستم....🙃 ممنونم که ت ...

خواهش میکنم

مرسی بابت شعر قشنگت

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
2731
خواهش میکنم مرسی بابت شعر قشنگت

قربونت عزیزم 😘

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

شانه ات را دیر اوردی سرم را باد برد

خشت خشت اجر، این کز مرا از یاد برد

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
2740
در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی نکته این است که من راز نگه دارترم

این عالی بود

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
قسم به عین و به لام و به یای نام علی که درد ما علی است و دوای ما هم علی

به به

معرکه بودعزیزمتشکر    

🫂❤️

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
این عالی بود

🫂❤️

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

رقص پروانه جان دومین تاپیکی از شما هست که شرکت می کنم در مورد شعر

عالی بود واقعا🥹🤝

رقص پروانه جان دومین تاپیکی از شما هست که شرکت می کنم در مورد شعر عالی بود واقعا🥹🤝

عزیزمی  

چقدر کیف میکنم تو تاپیکم میبینمت واقعا

نصف قشنگی تاپیک بخاطر شعر های تو بود  

شما رو دیگه ثابت همیشه توی تاپیام تگ میکنم از حضورت بهره مند بشم