2737
2739
عنوان

ازززدوااااج غول مرحله بعد

854 بازدید | 69 پست

خب 

سلام ی خلاصه ای بگم تا الان امادگی ازدواج نداشتم چون دوست داشتم اول مستقل شم حالا کار دارم ب خودمم میرسم ولی بازم خواستکار ندارم ۲۷ سالمه

قبلا ب خودم نمیرسیدم و اعتقاد داشتم هرکی منو میخواد باید همینجوری بخواد تا زیبایی هامو براش رو کنم 🤪

البته هنوزم همین اعتقادمه ولی دیگ مهم نیس چقد بخواد فقط میخوام ازدواج کنم و یا فرد موجه باشه ک تو اینده بچه هام تاثیر مثبت داشته باشه چ شخصیتی چ مالی و چ جنتلمنی 

الان توی اجتماع نیستم ینی کارم تو یه محیط زنونه هست ک ی مشت دختر حسودتر از خودم ریختن هرکسی هم بیاد پرش میدن

از طرفی از معرفی شدن هم خوشم نمیاد چون به یه ادمای بی سروپایی معرفی میشم بعد اونا هم ک نمیشناسن از رو ظاهر نمیپسندن من هی اعتماد بنفسم میاد پایین 

خلاصه چیکار کنم ارتباط بگیرم دیده بشم هرچند کیس مورد نظرم زو پیدا نکردم ک بخوام با خودش ارتباط بگیرم ولی دوست دارم روابطمو زیاد کنم بلکه پیدا شد شما میگید چیکار کنم 

(معلمم) ظاهرم از نظر خودم خوب از نظر مردا معمولی 

چادری هستم و .. 

دیگ چی بگم قد بلند رنگ پوستم گندمی تیره تقریبا سبزه 

هیکلمم خوبه البته راننده کامیون پسند نیستم ولی ورزشکارم و بدن رو فرم و کشیده و لاغری دارم

حالا این تیکه اخرو نمیدونم چرا گفتم ولی دیگ بدونید شما

🤭 چکنممممم شوهر میخوام حداقل خواسنگار میخوام تا بررسیشون کنم معیارهام غربال بشه ثابت بشه ملاکم بیاد دستم 

کورد نیستم :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس میگن معلم ها خواستگار زیاد دارن که

اخه کی منو میبینه 

ازینایی ک دنبال معلم میگردن اره هست زیادن از خودمون گشنه ترن ولی 😂 

مثلا تو راهرو دانشگاه فرهنگیان ی خانمی اومد گف قصد ازدواج داری گفتم منو میشناسی گف ن گفتم کس خاصی مدنظرتونه گف ن گفتن معلما اخر هفته ها میان اینجا 😊 نمیدونستم بخندم یا گریه کنم 

2731
اخه کی منو میبینه  ازینایی ک دنبال معلم میگردن اره هست زیادن از خودمون گشنه ترن ولی 😂  ...

وایییییی میگفتی پسرتون با شغل معلمی  میخاد ازدواج کنه  یا با خود طرف. 😏

کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد
ارزش همین جمله گفتنم ندارن این ادما  خندیدم گفتم بااجازه و رفتم😂

الان نگام به تاپیکت افتاد. گفتی بودی چطور نماز خون شی. مگه چادری نیستی. نماز نمیخونی عزیزم؟؟؟ خواستم بگم نماز اول وقت هم خیلی مهمه. اصلا به همین نیت ازدواج خوب شروع کن. 

2740
الان نگام به تاپیکت افتاد. گفتی بودی چطور نماز خون شی. مگه چادری نیستی. نماز نمیخونی عزیزم؟؟؟ خواستم ...

ن چادر چ ربطی ب نماز داره پوشش رسمیم چادره نمازمو میخوندم چند وقته نمیخونم

خوب اخه فکر کردم چادری هستی مذهبی هستی. پس نماز  میخونی. خوب دوباره شروع کن و اول وقت بخون. یه سری دعا هم هست سرچ کنی تو نینی سایت برات میاره برای ازدواج. دعا و توکل کن. و اینکه به خودت برس... 

از فردا  صبح شروع کن به نماز و  یه دفتر بردار بنویس توش و تیک بزن. یه جانماز جدید بگیر که ذوق برات بباره . و به این فکر کن که اونی که لیاقت تو رو داره بالخره تو رو پیدا میکنه. شبا قبل خواب تصور مثبت کن. در مورد ازدواج. مثلا تصور کن همسر داری و رویاپردازی کن. تصور کن بهش رسیدی. این رو میگن خیلی تاثیر گذاره تو رسیدن به اهداف. حالا هر چی میخاد باشه. دکتر هلاکویی هم در موردش گفته. انشالله خوشبخت بشی. توی نماز هات برای منم دعا کن گره از کارم حل شه. اسمم زهرا س 

از فردا  صبح شروع کن به نماز و  یه دفتر بردار بنویس توش و تیک بزن. یه جانماز جدید بگیر که ...

راستی این چیزا که گفتم تنهایی نمیشه ها. به تلاش خودتم بستگی داره. که همون تو اجتماع بودنه. همون کلاس که گفتم.