2737
2739
عنوان

ازززدوااااج غول مرحله بعد

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 69 پست
چقد خودتون دست کم می‌گیرید! من‌ کلاس دوازدهمی ام شوهرم رادیولوژی  نمیگم شغلش بالاعه  ول ...

ان شاء الله خوشبخت بشید ،خب شرایط جوریه که درصد اینکه یه پزشک قسمتم بشه نیست ،البته خب خدا باید بخواد من کاره ای نیستم و تقدیرم دست خداست 

ان شاء الله خوشبخت بشید ،خب شرایط جوریه که درصد اینکه یه پزشک قسمتم بشه نیست ،البته خب خدا باید بخوا ...

آره همچی دست خداست 

ان شاء الله بهترین ها نصیبت گلم 

چقد با حوصله ای و به سوالای منم جواب میدادی 😂

معلم چی هستی؟ 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد کمی پس

اره ولی خب تا یجایی فرصت طلایی ازدواج رو دارم ،میترسم یوقت نتونم با کسی اشنا بشم و فرصت همسر و مادر شدن رو از دست بدم امیدوارم که خدا قسمتم رو جوری رقم بزنه که بهترین انتخابو داشته باشم

اره ولی خب تا یجایی فرصت طلایی ازدواج رو دارم ،میترسم یوقت نتونم با کسی اشنا بشم و فرصت همسر و مادر ...

ان شاء الله عزیزم نگران نباش 

هنوز کلی فرصت هست

من تو سن 17 باردارم چ گلی به سرم زدم الان 

مطمعن باش خدا به وقتش بهترین ها برات میاره فقط باید ازش بخوای و ایمان اولیت اول باید باشه 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2731
آره همچی دست خداست  ان شاء الله بهترین ها نصیبت گلم  چقد با حوصله ای و به سوالای منم جوا ...

ابتداییم ،اخه نرمالش ۶تا۸ساله ،شایدم من اشتباه میکنم😂😂ولی یجاهایی جوگیر هم شدم مثلا یبار رفته بودم اداره معاون اموزش پرورش منو برای پسرش در نظر گرفت منم به اون واسطه گفتم نمیخوام😂😂یا اون اداره گازیه رو واسطه  تا گفت گفتم نمیخوام حالا اون هی میگفت پسر خوبیه پسر خوبیه من میگفتم نه ،یجاهایی عقلم کار نمیکنه😂

ابتداییم ،اخه نرمالش ۶تا۸ساله ،شایدم من اشتباه میکنم😂😂ولی یجاهایی جوگیر هم شدم مثلا یبار رفته بودم ...

واسطه که اطمینانش بهتره گلم... اگه نه میخوای چجوری باشه پس؟خودش  بیاد بهت پیشنهاد بده؟ کجا؟ اینجوری که خیلی زشت تره.. اگه محیط کارت بوده آره ولی الان معلمی که محیط کارش مرد نداره... 

پس جایی نبست پیشنهاد بده واسطه خیلی بهتر صد برابر بهتر از جای دیگه پیشنهاد دادنه 

ببین اینجوری ازدواجتون محکم تره 

دیگه نقی به توقی خیالت راحت هیچ اتفاقی نمی فته 

من‌ مادر شوهرم تو ی عروسی منو به پسرش نشون داده و دیگه اومدن خواستگاری فامیلم هستیم ولی فامیل نزدیک نزدیک نه... 

من‌ هر وقت بخوام راحت سر شوهرم غر میزنم یا و... 

هیچی بنده خدا نمیگه چون خودش اومده و مامانش معرفی کرده 

ولی اگه مثلا ازدواجمون پیشنهادی یا غیر این بود مطمعنم به این راحتی من پیشش زبون درازی نمیکردم 😂 خودش یبار بهم میگفت انگار طلبکاری گرفتمت 😂😶

بنظر من واسطه خیلی بهتره... 

2740
واسطه که اطمینانش بهتره گلم... اگه نه میخوای چجوری باشه پس؟خودش  بیاد بهت پیشنهاد بده؟ کجا؟ این ...

اره راست میگی ولی ای کاش شوهر ایندم و خانوادش خیلی با فرهنگ باشن بذارن یه دو ماهی ما همو بشناسیم😂😂سریع ننشونن سر سفره عقد

اره راست میگی ولی ای کاش شوهر ایندم و خانوادش خیلی با فرهنگ باشن بذارن یه دو ماهی ما همو بشناسیم😂😂 ...

خب میتونی بهشون بگی 😅

ان شاء الله طبق ایده آل برات باشه