2733
2734

یه زنی میگفت :

فهمیدم شوهرم با یه دختری تو فیس بوک پی ام بازی میکردن ، دختره اسم خودشو گذاشته (پروانه طلایی)

پی ام هاشونو چک کردم دیدم به همدیگه حرفهای قشنگ و عاشقانه میزنن و قرار ازدواج گذاشتن.

شوهرم تو فیسبوک اسم خودشو گذاشته(پسر دنیا دیده)

یه فکری تو سرم زد که ازش انتقام بگیرم ، رفتم تو فیس بوک برای خودم یه پروفایل درست کردم و اسم خودمو گذاشتم (ابو القعقاع)

تو پروفایلم کلی متن و فیلم های ترسناک درباره قتل و آتش زدن آدمها و گردن زدن گذاشتم و بعد یه متن برای شوهرم فرستادم نوشتم : 

این دختر که اسمش پروانه طلایی هست ، زن منه و من از دار و دسته داعش هستم و از تو همه چی میدونم ، اسمش و اسم مادرش و اسم همه خواهر برادراش و کجا ساکنه کجا کار میکنه رو بهش گفتم و بهش گفتم به خدا قسم اگر تو رو دوباره تو فیس بوک ببینم گردنتو در جا میزنم...

خلاصه روز بعد دیدم صورتش سرخ و زرد شده و از خونه اصلا بیرون نمیرفت ، فیس بوک ، واتساپ ، اینستاگرام و بقیه برنامه های چت رو حذف کرد و یه گوشی ساده خرید ! 

هر چند لحظه میره و میاد تو حال خونمون و میگه اذان عصر کی میگن !

خدا شاهده هدایتش کردم 😆😂😂

میگن شیطان دو ترم برای تمرین پیشش ثبت نام کرد😂

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
2706