2733
2739
عنوان

اخرین ورژن سربه راه کردن شوهر هرز پرون😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1911 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب چیزی یادمون دادی۰ بازم از این فکرای بکر بگو

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

عالی بود.مردا رو باید همین کارشون کرد.کلی خندیدم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728

خوب حالش رو گرفته اگر واقعیت داشته ولی همچین مردایی رو باید ساعت نه بذارن در خونه شهرداری ببره

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

یبار تو یه چت رومی یکی به اسم دعا نویس می اومد با دخترا دوست میشد و عکس ازشون می گرفت و چت س.... تصویری اینا میخواست تا مشکلشونو حل کنه  دخترا هم ساده گول میخوردن ای دی ساختم گفتم پلیسم ترسوندمش دیگه انلاین نشد 😝

2738

خدایا ... وقتی تو از جنس بی‌نهایتی، پس من چگونه محدود شوم در خود و دنیای خود؟! من با تو معنا میابم و تو امید می‌بخشی به نا امیدی‌های این روزهایم؛ و من چنان در این دریای بیکرانِ رحمتت غرق میشوم که تمامِ ناممکن‌ها برایم ممکن می‌شوند؛ و تمام قفل ها، کلید و تمام آشوب ها، آرامش ...💖

وااااای عالی بود

😂😂😂

توروخدا از این شوهرا کجا میفروشن؟؟

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین )