2737
2734

واقعا چرااا؟؟

مگه دست خودم بوده؟؟

یه عمرهددارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم.

عمل کردم باز برگشت چون متاسفانه از گوشی زیاد استفاده کردم.

دکتر گفته دوباره عمل کنی دوبینی میگیری

تورو خدا کسی رو به خاطر نقص عضوش مسخرع نکنین دلم خونه وقای به یه جا نگاه میکنم و همه میگن کجارو میبینی😭😭😭

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درکت میکنم 

ولی باید یاد بگیری باهاش کنار بیای 

رو خودت کار کن 

منم خیلی بیماری داذم که از توان خیلیا خارجه ولی باهاش کنار اومدم  انگار همون اول بودن  و جزعی از منن

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
عزیزم حرفای مردم بها نده خداتورو افریده مهم زات و دل و دورن ادمه ک زیبا باشه بقیه رو ول کن

😭😭❤🤝

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

خانم 😔از بی شخصیتی و نفهمی بعضیا هیچ وقت ناراحت نشین چون ارزش اینجور آدما حتی ارزش فک کردن هم ندارن چه برسه به اینکه نظرشون براتون مهم باشه،ضمنا هیچ آدمی بدون نقص نی شما مشکلی دارین که خداروشکر با دکتر و عمل خوب میشین ولی در عوض خدا کلی بهتون محاسن داده 

2740
اتفاقا خواهرم امروز عمل کرده از بچگی انحراف داشت . چرا برگشت ؟ اخه میگن باید دوتاشم عمل کنن راسته

نه من یکی رو عمل کردم 

بعد ۷ سال باز برگشت چون رعایت نمیکردم از گوشی زیاد استفاده میکردم نور زیاد براش سمه 

من بینیمو از بچگی دوست نداشتم بزرگ بود همه یه جوری به روم میوردن 

اینقد خودمو الکی خوردم عمل کردم حالا هرروز داستان دارم با این بینی عملی

همش میگم کاش مردم و نظرشون یه ذره هم برام اهمیت نداشت و با همون دماغ خودم خوشحال بودم

بزار هرچی میخوان بگن تو با خودت خوشحال باش

به هیشکی بدهکار نیستی راحت زندگیتو کن و خودتو عذاب نده

مردم همینن

خانم 😔از بی شخصیتی و نفهمی بعضیا هیچ وقت ناراحت نشین چون ارزش اینجور آدما حتی ارزش فک کردن هم ندارن ...

خیلی ممنونم ازتون☘☘

من بینیمو از بچگی دوست نداشتم بزرگ بود همه یه جوری به روم میوردن  اینقد خودمو الکی خوردم عمل ک ...

😭😭

خب مراقبت فوقش ۳ ماهه بعدش ادم باید کاراشو بکنه

من روزس ۸ ساعت بنا به کارم تو موبایل بودم