2733
2734

بیاین بگیم. خوبیش اینه هیچکدوممون همو نمیشناسیم.

من خودم نقص عضو دارم انحراف چشم .

حس می کنم کسی دوسم نداره

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

عمل کردم جواب نداد

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باز برگشت

اعتماد به نفست کمه

چرا

عزیزم چرا درمورد چیزایی صحبت نمیکنید که حس خوب بگیرید

😭

2740

در مورد چیزهای  مثبتی  که  داری  حرف بزن 

در ضمن انخراف چشم 

یه مشکل خدا  دادی هست

دست خودت که نبوده 

اونی کهبخواد بقیه  رو بخاطر 

مشکلی  که خودت درش دخالتی  نداشتی 

مسخره کنه

عقل نداره

یه احمق ، ولش کن 

عزت نفس داشته باش

رفته داروخانه یه دختر بود خیلی شیک و تمیز 

صورت ظریفی داشت

چشماش کمی به سمت بینی انحراف داشت

خدایی نه بخوام ترحم کنم نه الکی بگم 

اومدم خونه فقط از زیبایش تعریف میکردم

با وجود همون نقص بازم زیبا بود

اصلا جوری به دل مینشست من که دخترم خوشم اومد.

شما هم به بقیه صورت و استایل برسید

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️

به نظر من دلیل اصلی اینکه حس میکنید کسی دوستون نداره یا واقعا اینطوره اینه که خودتون خودتونو دوست ندارید 

خودتونو نپذیرفتند مدام خودتونو سرزنش و تحقیر میکنید مخصوصا بابت چیزایی که دست خودتون نبوده 

وقتی خودتون خودتونو دوست داشته باشید برا خودتون ارزش و احترام قائل باشید و با اعتماد به نفس باشبد بقیه هم بهتون احترام میزارن و دوستون دارن. 

اینا شعار نیست تجربه هست 

اگه میخوای بدونی چطور تغییر کنی ریپلای کن گل من🌱

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
😭

شماازدواج کردی زندگی داری بایدیادبگیری حس خوب داشته باشی مثبت فکرکنی 

من اصولا ازآدمایی که مینالن وانرژی مثبتمومیگیرن سریع فاصله میگیرم 

عزیزم به جای حرف زدن ازبدبختیات روی خودت کارکن مدیتیشن کن هوابخور کتاب بخون یه چیزجدید یادبگیر 

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥

قیافه غلط انداز 

مودی بودن 

و تو سری خور نبودن

همونی ام که عاشق هرچی و هرکی  که شد,غرق هرچی و هرکی که شد,شکستنش-زمینش زدن و خنجرشونو تا اعماق قلبش فرو کردن;) همون بچه اولی خانوادم که همه سختگیریا روش امتحان شد-همون بچه زرنگ کلاسم که شاگرد اولی تنهایی به دلم نمیچسبید-همون المپیادی ام که به بغلیش تقلب میداد-همون رفیقه ام که همه واسه منفعت کنارش بودن- همونی که شر و شور بود پر از نشاط و زندگی  بود-همونی ام که زانوهام پر زخم افتادنه قلبم پر درد گول خوردنه مغزم پر تکرار شکستنه...خلاصه که من اونی ام که خواستم خلاص کنم این من خسته رو ولی حتی مرگم منو نخواست:)        من همون بچه پررویی ام که از اون نخواستنه به بعد وایسادم رو پاهای خستم خندیدم با همون درد قلبم و تصمیم گرفتم که بجنگم...من اونی ام که مونده تا تبدیل به کسی بشه که نزاره لطافت دخترا به خشم عشقشون به نفرت و برق نگاهشون به ظلمت نا امیدی تبدیل بشه...  اره رفیق من موندم که خلاف جهت طوفان بدون هیچ همراه ولی با لبای خندان حرکت کنم موندم که اگه قراره یه نفر تغییربده دنیا رو ظلمو بکشه و حقو برپا داره = اون یه نفر من باشم:)                                        حالا که اخر امضامی اینم بدون من همونی ام که خیلی عاشقتم رفیق  کم نیار  بترس ولی شجاع باش  تو ام بمون و بیا و حتی با یه دعا واسه من,کمک کن بشکنیم گردن سرنوشتی که داره واسمون بد مینویسه^^