2733
2739

به نام خدا

شش متر زبان هم خودش هم خواهرای ایکبیریش هم مادرش

وسلام

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نداشت

الان یه خونه و یه ماشین داریم

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2731

دو میلبارد پول نقد

ی پژو

ی خونه مرکز استان

الان خونه تهران

دوتا خونه مرکز استان

دوتا زمین سه هکتاری کشاورزی

ی شاهین ی نیسان ی خاور ی پژو

۵۰۰ گرم طلا ک داده من

ی خونه شهرستانای تهران

همین😁

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

یه ماشین داشت و کار خوب و پول نداشت و حالش خوب نبود

الان همون یه ماشین و داره با کار خوب و اعتماد به نفس خوب و روحیه ی خوب

همیشه که با کارای بدمون نیست که مردم آزار میدیم بعضی وقتا با کارای نکردمون اذیتشون میکنیم...
2740

۱۶سالم بود دوست شدیم 

بعدش خانوادش براش ماشین خریدن بعد خونه دادن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
او بچه پولدارا      

کجاش پولداریه😶

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم