2737
2739
عنوان

خانومای مذهبی

355 بازدید | 27 پست

داداشم یه دختر خوشگل خیلی مذهبی انقلابی  که خانوادش خوب باشن می خواد تو تهران از کجا پیدا کنیم   سیو چهار سالشه مهندسه تک پسره ترکه خانوادش تهران نیستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

شرایطشون چه طوره؟

دختر خونه دار مد نظرتون هست یا کار کردنش اشکالی نداره؟

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
نه بابا رسمی به زور می خوایم براش زن بگیریم شرایط سخت می زاره میگه دختر پاک وجود نداره

بیخود میگه 

اینهمه دختر پاک و خانواده دار 

چه راحت درباره ی مردم حرف میزنه

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
شرایطشون چه طوره؟ شغل و...  دختر خونه دار مد نظرتون هست یا کار کردنش اشکالی نداره؟

تقریب‌الوقوع خوبه شرایطشنه فرق نمیکنه فقط به دلش بشینه با همه چیزش کنار میاد

بر عکس دوستان خواهش میکنم تو مسجد و امامزاده و مراسم های مذهبی و وسط دعا و نماز از کسی خواستگاری نکنین

تو اینجور مکان ها مردم میان که آرامش بگیرن و با خدا در ارتباط باشن ،در کل جای مناسبی نیس

اگر دنبال یه دختر با شرایط خودتون هیتید به یه واسطه یا معرف بسپاريد 

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
به حوزه علمیه خواهران شهرتون مراجعه کن

چرا باید به حوزه ی علمیه ی شهرم مراجعه کنم؟ 

دقت کنی عرض کردن که بنده خودم اصلا مذهبی نیستم ولی چه ایرادی داره یکی که مذهبیه دنبال همسر مذهبیه بهش بگیم که از کجا میتونه آشنا بشه، قصدمم از این سوال این بود که اگه انقدر حساسن که اول میخوان خانواده ها اشنا شن باید مادر ایشون بره تو مسجد بگرده دنبال عروس اما اگه دراون حد حساس نیستن و کمی منطقی تر فکرمیکنن میتونه توی جلسات و مجالس مذهبی مختلط هم پیدا کنه 

من متوجه نمیشم الان چرا شما همچین حرفیو زدی به من، لطف کن توضیح بده.