2737
2734

همش دلم میخواد گریه کنم مخصوصا وقتی تو خونم دلم میخواد فرار کنم انگار خونه برام زندونه همش بی دلیل میخوام از ته دلم زار بزنم بیرونم میرم ی نیم ساعت پیش رفیقم هروقت میام دوباره حالم بده تو خونه انقد بغض کردم گریه کردم گلوم درد میکنه ی چیز داغی توی گلوم و سینم هست دلم میخواد بالا بیارمش💔

دنیا یه فیلمه ، نه یه کُمدیه نه یه دِرام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز دلم نشانه افسردگیه به روانشناس لطفا مراجعه کن 

ای کاش ای کاش من پارسال رفته بودم 

و این همه غم رو تحمل نمیکردم 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
عزیز دلم نشانه افسردگیه به روانشناس لطفا مراجعه کن  ای کاش ای کاش من پارسال رفته بودم  و ...

زندگی اصلا نباید غمگین بگذره 

باید هر روزی که شروع میکنی حتی اگر کار تکراری بکنی دلت شاد باشه 

باید به خودت برسی

اطرافت مرتب و منظم باشه 

غم طبیعی نیست نباید عادت کنی

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2738
عزیز دلم نشانه افسردگیه به روانشناس لطفا مراجعه کن  ای کاش ای کاش من پارسال رفته بودم  و ...

وای نه تازه چند ماه بود از افسردگی رهایی پیدا کرده بودم

دنیا یه فیلمه ، نه یه کُمدیه نه یه دِرام.
هیچی بخدا خانوادم خیلی خوبن همه چی خوبه نمیدونم چرا اینجوری شدم

یه تحول تو کارات انجام بده.  مثلا اهنگ بزار. ورزش کن برقص. کارایی ک دوست داری انجام بده.  برای خودت وقت بزار ارایش کن تا روحیت سرحال بسه. وقتیم میری خونه اصلا تلقین نکن ک فکر کنی اع نکنه دوباره دلم بگیره حالا ک اومدم خونه….  چون بفکرس بیفتی مطمئن باش انرژی منفی میاد سمتت

1
5
10
15
20
25
30
35
40