2733
2739

بچها شما چه روشی انجام دادید که جوش زدن صورتتون کمتر شد از دارو استفاده کردید یا هر کاری کردید لطفاً بهم بگید دیگه دارم افسرده می‌شم

هر روز شوینده مناسب و بعدش تونر. بعد سرم

البته من خیلی جوش نمیزدم ولی اینجوری کامل قطع شد. البته الان رعایت نمیکنم.

ندیدن دنیا برای آدمی که نمی‌بینه خیلی سخت نیست . برای آدمی هم که میبینه که خیلی قشنگه فقط واسه اونی سخته که بینا بود و نابینا شد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ضد آفتاب برد در کمال تعجب 😐

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

چندماه قندمصنوعی نخور

اگه خودارضایی میکنی نکن

شبا زود بخواب

اب زیاد بخور

پوستت میشه پوست بچه

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
2738

کمتر تخمه و چیپس اینا میخورم

داکسی سیکلین میخورم خیلی خوبه

استرس هم باعث جوش زدن میشه

رویه پشتیمو زود به زود میسورم

هر شب صورتمو با اسکراب میشورم

ولی کلا روشای خانگی جواب نداد برام همه اینکارارو وقتی دکتر رفتم بهم گفت انجام بده و یه سری داروی دیگه کعه اسمشو نمیدونم

میخای نتیجه ببینی؟واقعا اگر میخای بگو ولی روشی ک میگم خودم نتیجه دیدم و روز ب روز داره صورتم بهتر و سفیدتر و شفاف تر میشه درکنار از بین رفتن اون جوشا و لکه های کثیف و چندش

دکتر دلیل جوش زدنمو پیدا کرد اونو که رفع کردم دیگه جوش نزدم

الان فقط نزدیک پریود یا وقتی خیلی گرمی بخورم یکی دوتا میزنم

حواسم به تغذیه‌ام هست

تخمه نمیخورم شاید سالی یکی دوبار

هله هوله مثل پفک و چیپس کم مصرف میکنم

ادویه‌هایی مثل فلفل استفاده نمیکنیم مگر هرچندماه تو یه سری غذاهای خاص...

شمام ببین مشکلت کجاست عمرا دیگه جوش بزنی

عزیزم باید بری دکتر شاید یه دارو رو بقیه جواب بده واسه تو جوش هاتو بیشتر کنه دکتر باید بری

آره دکتر هم رفتم ولی از دکترش راضی نبودم چون جوشام کم نشد برای همین خواستم از تجربه بچه‌ها هم استفاده کنم ولی حتماً میرم یه دکتر دیگه

مال من قطع نشده ولی خیای کم شده جدیدا روتین رعایت میکنم ولی نه همیشه لایه بردار شوینده ابرسان مرطوب کننده ضد افتاب ژل ضدجوش فوری هم داشته باشی زودتر از بین میرن

دنبال درامد و کارم اگه کار درستی تو ذهنتونه بهم پیشنهاد بدیید ممنون میشم♥️♥️♥️♥️
2706