2733
2734
عنوان

ورزش چقد سخته😔

100 بازدید | 19 پست

کلی برنامه ریختم رفتم ورزش کنم ولی نفسم سریع بند میاد پاهام خشکه خشکه اصلا بالا نمیاد😔

دیگه ادامه ندادم رفتم سر گوشی🚶🏻‍♀️💤

کسی راهی داره؟😮‍💨

فقط باشگاه، بعدیه مدت اعتیاد داره اصن

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تنهایی سخته واقعا 

باشگاه ایروبیک ثبت نام کن گروهی هس مجبوری انحام بدی اصن را در رو نیس

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2740

یه مدت انجام بدی معتادش میشی

یکی از بهترین تصمیمات زندگیم آوردن ورزش به برنامه روزانه بود

اولش سخته چون عضلات ضعیفه درد می گیره زود خسته میشی ولی با تکرار عادی میشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
پولشو ندارم😮‍💨

ای بابا :(

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

برای ورزش اول باید گرم کنی آخر ورزش هم باید سرد کنی تقریبا تا یک الی دو هفته هم بدن درد رو داری ولی هر چقدر بیشتر ادامه بدی بدنت نرم تر میشه و عادت می‌کنی حین ورزش هم باید آب بخوری که دهنت خشک نشه و تنگی نفس نگیری توی روزای اول هم نباید بدنتو با آب خیلی داغ بشوری ملایم باشه حداقل روزی ۱تا۲لیتر آب باید بخوری چند دست لباس کشی و اسپرت هم بزار کنار واسه ورزشت بجای سوتین از نیم تنه اسپرت استفاده کن که زمان ورزش های هوازی بدنت درد بگیره تایم ورزشیتو تقسیم کن  تا دوهفته اول روزی ۳۰تا۴۰دقیقه کافیه من الان بعد از یکماه ورزش ۲ساعت صبح و۲ساعت بعداز ظهر ورزش میکنم از۹۵کیلو شدم ۸۶ برای تسکین درد میتونی بدنتو با روغن زیتون ماساژ بدی   

خودت ایروبیک رفتی تاحالا؟

آره تابستون میرفتم