2737
2734
عنوان

مامانم میخواد ابرومونو ببره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 71 پست
بشیم ۴تا؟😂😂😂😂

ها خب 

من بابا ندارم ولی همیشه ب مامانم میگم کاش بابام بودش الان ۷ تا خواهر برادر بودیم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگم اون بنده خدا باید درد زایمان بکشه و بزرگش کنه. که اونم بچش رو میخواد.  خوب بود شما ر ...

والا منو دوبار خواستن سقط کنن نیوفتادم😂😂چون داداش کدچیک داشتم احتمال داشت منم پسر بودم میخواستن بندازن نشد😂

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2731
بنظرم بعد ۴۰ اشتباهه بیشتر از همه برای اون بچه چون تو سن جوونی یه مادر پیر باید داشته باشه

و خاهر برادر همسن پدر مادر😐😂

۳ تا برای این دوره زمونه خودش خیلی خیلی زیاده همش۰ سه تایینم چیه دیگه مگه میخواستی چند تا باشین ! چق ...

چ ربطی داره گلم منظورم این بود ک ب اندازه کافی تعدادموم بالا هس

ها خب  من بابا ندارم ولی همیشه ب مامانم میگم کاش بابام بودش الان ۷ تا خواهر برادر بودیم

دوست داری بچه؟

2740
میدونم ولی اگه یکیم بیاد زیاد میشین😂خوب میشه ها دوتا دختر دوتا پسر😂😍

من دلم نمیخواد این لذت بچه اخر بودنو دو دستی بدم ب یکی دیگ😂😭😂اگ دختر باشه ک بدتررر

متاسفانه منم همین شرایطو دارم 

خیلی بده دخترم بخاطر عمش خونه ما نمیاد بزور میارمش همش میخواد اونجا بمونه 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

منم وقتی دنیا اومدم داداشم همسن تو بود😁😂

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

یکم باید بزرگتر بشی که متوجه بشی بچه دار شدن مادرپدر به ما ربطی نداره و این ناراحتیت با گذر زمان به صفر می‌رسه 

اصلا آبرو تون نمیره آبرو به این چیزا نیست،مردم همیشه سرشون تو زندگی بقیه س یکم بزرگتر شی متوجه میشی نباید به حرفاشون بها بدی من ۶سال ازت بزرگترم و میدونم اگه همسنت بودم حس تورو میداشتم ولی الان اگه اینجوری بشه میگم بقیه مهم نیستن ما که از خدا بهتر نمدونیم خودش از هرلحاظ کاری میکنه کسی اذیت نشه و حمایتتون میکنه