2733
2739
عنوان

مامانم میخواد ابرومونو ببره😐

973 بازدید | 71 پست

بچه ها من مامانم ۴۲سالشه و دوتا داداش بزرگتر دارم یکی ۲۳یکی ۲۰و منم ۱۷ الان میگ دلم هوای بچه کرده و گویا هنوز میتونه بچه بیاره و مث اینکه حامله‌ست و چیزی نگفته تا ببینه ما چی میگیم😐اصلا خیلی ضایعه😐چجور پشیمونش کنیم؟؟؟

ابرومونو میره بچه با این اختلاف اصلا بهش نمیاد خاهر برادرمون باشه جای بچمونه😂میگ تو خاهر نداری بزار واست ی خاهر بیارم😐😂

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا آبروتون بره مگه مامانت شوهر نداره؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

نه بابا کجاش ضایع هست؟ 

منم وقتی ۲۰سالم بودداداشم به دنیااومد .تازه یه بچه هم داشتم 

الان پسرم وداداشم باهم همبازی هستن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

نمردیم و فهمیدیم چی آبروریزیه؟ 😕😕😕😕

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

اگه توانایی تامین زندگی شماا واون بچه رو داره خب بیاره🤣

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚

هر چی خدا بخواد همون میشه اصلا دخالت نکن ، اون دنیا باید جواب بدی

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .