2733
2734
عنوان

مامانم میخواد ابرومونو ببره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه آبروتون که نمیره بعدم اول مطمئن شو اگه باردار نیس سعی کنید با حرف وزبو خوش از بچه دار شدن منصرفش کنید

اگه هم بارداره شده وکار از کار گذشته دیگه اذیتش نکنید با حرفاتون و منتظر یه خواهر یا بردار باید باشید ایشااا که خیره

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
مادرشوهر من الان ۴۷ سالشه باز حاملس 😐

خب کی میخواد بزرگش کنه ؟

ببین من خودمم بعد ۲۰ سال نارگزایی چدر مادر به دنیا اومدم مادرن ۴۲ سالش بوده و از همون بچگی حس وحشتناک از دست دادن دارم خیلی میترسم خیلی خیلی میترسم خدا میدونه دیگه تو چه برزخی نیگذرونم بعد این خانم به چه امیدی تو ۴۷ سالگی داره میزاد 

خجالت بکش . من مادرم ۴۷ سالشه اصرار میکنم بچه بیاره اما چون خطرناکه نمیگم اون ۴۲ سالشه خب بیاره. بج ...

تنها مخالف من نیستم 

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
نه بابا کجاش ضایع هست؟  منم وقتی ۲۰سالم بودداداشم به دنیااومد .تازه یه بچه هم داشتم  الا ...

واااییی😂چ باحالهه

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
خب کی میخواد بزرگش کنه ؟ ببین من خودمم بعد ۲۰ سال نارگزایی چدر مادر به دنیا اومدم مادرن ۴۲ سالش بود ...

اوووه کجاشو دیدی تازه میگه دلم میخاد دو قلو باشن بش گفتم سنت  بالاس زشته این حرفا 

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️
 پدرم در قید حیاطن و ۴۶سالشونه

خب چی پس

آبرو رفتن برای کسیه که شوهر نداره حامله میشه

خدا باباتون نگه داره خودش میخواد خرج بده دیگه چه عیب داره مگه اونا دل ندارن که بچه بیارن😂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2706