2733
2739
عنوان

آموزشگاه رانندگی ثبت نام کردم ...

132 بازدید | 19 پست

چهاردهم فروردین رفتم گفت چهار رو صد کلاس آیین نامه رو شرکت کردم امروز رفتم شهری گفت دو ملیون دیگه باید بدی تعرفه جدیده😑میشه همچین چیزی ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
زنگ زدم قیمتی که اینا الان گفتن و گفتن ولی خوب من ۱۴فروردین با قیمت چهار تومن ثبت نام کردم

کارشون قانونی نیس چون تو هزینه رو پرداخت کردی و بعدش زیاد شده دیگه نباید از تو اضافه بگیرن از این به بعد هرکی ثبت نام کرد باید قیمت جدیدو بخوان نه از تو ک ثبت نام کردی. منم وقتی ثبت نام کردم یک هفته بعدش زیاد شد اما از ما پول اضافه نخواستن

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾
کلاس آیین نامه آنلاین. بود شرکت کردم امروز رفتم که کلاس عملی رانندگی رو شرکت کنم

ما اصلا  کلاس آیین نامه نداشتیم فقط دوازده جلسه شهری رفتم بعدم رفتم برای آزمون آیین نامه و بعدم شهری

کارشون قانونی نیس چون تو هزینه رو پرداخت کردی و بعدش زیاد شده دیگه نباید از تو اضافه بگیرن از این به ...

نمیدونم جایی هست شکایت کنم  یا سوال کنم کارشون قانونی یا نه تو گوگل نوشته ۱۹۷که اونم گفت ما استعلام قیمت نداریم