2733
2734

من هیچوقت هیچیمو ب کسی نمیگم حتی اگه با وسی باشم ب دستام نمیگم .و هیچوقت از زندگیم ب کسی نمیگم و مشکلاتمو ب کسی نمیگم .دلیلشم بی اعتمادی میترسم بعدا بر علیهم استفاده بشه  .مثلا وقتی دوستامو میبینم همچیرو ب هم میگن بعد اون یکی دوستش میاد چیزای دوست دیگشو ب من میگه .میترسم چیزی ب کسی بگم مثل این افراد باشه .یا مثلا دوستامو وقتی میبینم با ی دعوا ساد ه همه چیه همو ب همه میگن میگن .میترسم ک ی فرد شکاک بی اعتماد باشم ک ب همع شک داره ک رازصو لو بدن .یا ی فرد پارانویا باشم .چون تو گوگل این یکی از علائم بود.من تو زندگیم سر مسئله اعتماد خیلی ضربه خوردم برا همین برام سخته باز اعتماد کنم .بنظرتون من غیرطبیعیم .یا بیمارم؟

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طبیعی هستی اوضاع اخلاقی مردم خیلی خرابه متاسفانه 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2740

بنظرم شما هم درون گرایی

هم ضربه خوردی ار قبل 

طبیعیه و این خوبه چیزی به بقیه نگی بعدا برعلیه ات استقاده کنه 

اما خوب روی خودم کار کن اعتمادت بیشتر بشه البته‌ اعتناد ۱۰۰ درصدی حماقت محضه

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
بنظرم شما هم درون گرایی هم ضربه خوردی ار قبل  طبیعیه و این خوبه چیزی به بقیه نگی بعدا برعلیه ...

اخه حتی چیزای عادیم نمیگم مثلا درمورد کسی بخام سوال بپرسم میتریم برع ب اون فرد بگه ک درموردش سوال پرسیدم .و اون فرد فک کنه من خیلی پیگیرم.

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
نه خب، این همه بی‌اعتمادی نه عادیه نه منطقی.

غیر طبیعیه یعنی واقعا .من ب هیچکس اعتماد دارم ک چیزیمو ب کسی بگم .میترسم بره ب کسی بگه یا تو دعوا بروم بیاره .چون خیلی در گذشته ضربه خوردم برا اعتماد .الان دیگه ب هیچکس اعتماد ندارم