2737
2734
عنوان

خانوم ها شما سرمایه یواشکی دارید!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 55 پست
اگر همسرمون پول نگه دار نباشه و ولخرجی کنه و پولها را نابود کنه و یا به زور ازمون بگیره باید داشته ب ...

چند وقت پیش خالم اومده بود قهر با اینکه شوهرش خیلی پول داره و همیشه بهش پول میده هیچ پس انداز شخصی نداشت چون دسترسیشم از شوهرش قطع شده بود یه هزاری نداشت واسه بچش یه بستنی بخره آدم خبر از فرداش نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ده ملیون به اسم خواهرم بهش قرض دادم نمیدونه،زنجیر طلامم چندسال پیش فروخت خودم جاشو بعدخریدم گفتم بدله،هنوزم نمیدونه،ویه پلاک طلاهم دارم بازم مخفیه ونمیدونه😁

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️ 
2731
چند وقت پیش خالم اومده بود قهر با اینکه شوهرش خیلی پول داره و همیشه بهش پول میده هیچ پس انداز شخصی ن ...

من دارم و همه چی را هم همسرم میدونه ...

خاله تون کلا نداشته و کامل تحت اختیار  همسرش بوده

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ان شاالله به شادی خرج کنی برکت داشته باشه برات🌹

قربانت عزیزم ان شاءالله  شمام حسابت پر از پول باشه 😘

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2740

کار خوبیه

اصلا عذاب وجدان نگیر

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

قدیمی‌ترای ما میگفتن زن باید پول زیر پوستش داشته باشه...(منظور پول قایمکی)

من کلا سیاست و اینا ندارم واسه شوهرم از همون اولم رک به خودش گفتم حتی همین جمله ی پول زیر پوست هم بهش گفتم 

بعضی وقتا میخنده بهم پول میده میگه اینم بذار زیر پوستت 

کلا حالا کاری به یواشکی و اینا بودنش ندارم کلا خوبه که زن جدا از خرجی که میکنه پس انداز داشته باشه

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
یه ده ملیون به اسم خواهرم بهش قرض دادم نمیدونه،زنجیر طلامم چندسال پیش فروخت خودم جاشو بعدخریدم گفتم ...

ی سوال کجا نگه میدارین ک بدبخت نمیبینه برا اینده استفاده کنم چون طرف ماه شب  چهاردم باشه ادم نیاز داره ب پس انداز