2733
2734
عنوان

حالا چی بپوشم😱😂

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 34 پست
اوه ترازت عالیه؛قطعا قبولی امسال؛ماشاالله فقط حواست به نهایی هم باشه

ممنون همچنین😍 اره استرس نهایی رو شدید دارم وگرنه خداروشکر خیالم برا کنکور کمی راحته

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
ممنون همچنین😍 اره استرس نهایی رو شدید دارم وگرنه خداروشکر خیالم برا کنکور کمی راحته

دیگه کسی ک شنا کردن تویِ دریا رو بلد باشه،شنا تویِ استخر کاری واسش نداره؛نهایی هم همینه کاری نداره

عزیزم در رابطه با ترازت میپرسم که بالاس:چه آزمونایی رو کار میکنی؟منابعتم میگی؟ببخشید 😅

کاربری دست دو نفره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه کسی ک شنا کردن تویِ دریا رو بلد باشه،شنا تویِ استخر کاری واسش نداره؛نهایی هم همینه کاری نداره ...

ازمون قلمچی و ماز و دوپینگ (تک درس ماز)حضوری ولی سنجش و خیلی سبز و گاج و گزینه دو رو خونه کار میکنم

منبع فقط تا اخر پاییز زدم دیگه از زمستون درگیر ازمونای مختلف شدم ولی زیست پینوکیو و ای کیو (سطح بالا)و خیلی سبز و میکرو(متوسط)

فیزیک میکرو متوسط نردبام و نشرالگو سخت

شیمی میکرو متوسطه و ای کیو و موج ازمون سخت

ریاضی فقط ای کیو 

زمین خیلی سبز

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2731
مرسی🌹🌹 ایشالله تاپیک قبولیت

فدات همچنین😍