2733
2734

۱۲. روزه زایمان کردم 

الان تو نوارم یه تیکه نخ دیدم 

مگه بخیه ها جذبی نیست ؟ پس چرا این افتاده ؟

جرعت هم ندارم برم نگاه کنم 

ای خدااااا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

اره عزیزم میوفته نگران نباش 

البته برو معاینه هم کنن شاید یکی شون باز شده باشه....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه جذبی نیست.خودشون میوفتن

واقعا یعنی باز نشده ؟ 

قشنگ بدنم یخ کرده میترسم برم نگاه کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731
اره عزیزم میوفته نگران نباش  البته برو معاینه هم کنن شاید یکی شون باز شده باشه....

معاینه که اصلا نمیرم بابا 🤢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بعضیا خودش می افته بعضیا باید بری بکشی ،مال منم خودش ریخت

پس چرا میگن جذبیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زایمانت چطور بود عزبزم

با اینکه آمادگی نداشتم یهویی بود با آمپول فشار 

خوب بود زیاد طول نکشید قابل تحمل بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معاینه که اصلا نمیرم بابا 🤢

نه بابا فقط نگاه می‌کنه 

دست نمیزنه...من بچم4200بود چهارتا بخیه خوردم

بخیه هام باز شده بودن پدرم در اومد🤐

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
منظور اینکه نیاز به کشیدن نداره

اهان مرسی عزیزم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706