2737
2734
عنوان

حس میکنم هیچی جز زیبایی نیستم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 906 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت حداقل خوشگلی من همونم ندارم.دستام زشته انگشتام کوتاه  پاهام زشته چشام چپه بینی ام کج و ...

🤣🤣🤣🤣فداتشم همه همین مشکلو دارن باید اعتماد بنفس داشته باشی اینارو خوندم فکر کردن من نوشتم

2728

منم مثل شمام چندسالته؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

برای خودت چالش بگذار، تارگت بگذار بهش برسی 

تمام زندگی، مسأله است که باید حلش کنی 

این کار رو نکنی، حس پوچی میکنی

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!

منم موقعی که با یکی دوست بودم همین حس و داشتم اون موفق بود و من سرکار نمیرفتم ولی هیچوقت به روم نیاورد

داشتم باهاش اعتماد به نفسم و از دست میدادم آخر تموم کردم

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
2738
برای خودت چالش بگذار، تارگت بگذار بهش برسی  تمام زندگی، مسأله است که باید حلش کنی  این ک ...

یکی از تارگت هام اینه به اندام موردعلاقم برسم باورزش

دیگه هدف دیگه ایی ندارم

حس میکنم چیز مفیدی به جهان اضافه نمیکنم

نامزدم اینقد دوسم داره که یه تصویر یه دختر خیلی خوبو ازم تو ذهنش داره و عاشق شده وگرنه من خودم حس میکنم هیچی ندارم

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎
خوشبحالت حداقل خوشگلی من همونم ندارم.دستام زشته انگشتام کوتاه  پاهام زشته چشام چپه بینی ام کج و ...

ایجوری نگو راجب خودت مطمئنن از نظر خیلیا زیبایی 

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .