2733
2739
عنوان

حس میکنم هیچی جز زیبایی نیستم💔

935 بازدید | 51 پست

حتی اونم کامل ندارم

جز اینکه به خودم برسم و باشگاه برم هیچ کاری نمیکنم

عمق شخصیتمو از دست دادم هیچی نیستم و چیزی برای ارائه ندارم جز ظاهرم

نامزدم خیلی خوبه از هر لحاظ

شماهم این حسو دارین؟

💖💍متعهد به شاهزادمم با اسب سفیدش💍🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیبایی خوبه ولی زیاده روی باعث میشه همش فکر کنی یه چی کمه بنظرم اعتماد بنفست ببر بالا 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺

خوشبحالت حداقل خوشگلی من همونم ندارم.دستام زشته انگشتام کوتاه  پاهام زشته چشام چپه بینی ام کج و گنده اس لبام باریکه چونم عقبه موهام کمه قدم کوتاست پوستم بده دندونام خیلی ریزه حتی صدامم زشته....

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 
2740
خوشبحالت حداقل خوشگلی من همونم ندارم.دستام زشته انگشتام کوتاه  پاهام زشته چشام چپه بینی ام کج و ...

توروخدا اینجوری نگووووو من مطمئنم خیلیم زیبایی

آنجلینا  اینطور به خودش نمیگه زیبا .

متوجه حرفام نشدی

گفتم منظورم این نیس خیلی زیبام منظورم اینه انگار جز ظاهرم چیزی واسه ارائه ندارم

منم از خودم راضی نیستم 

نه ظاهر نه هیچی 

یه ادم کمالگرا که به هیچ کدوم از خواسته هاش نرسیده 

و احساس پوچی میکنم

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706