2737
2739
عنوان

درمورد دخترم هرکی میدونه راهنماییم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 48 پست
من حرفش مهم نیس برام درکش مهمه میترسم کند ذهن بشه خیلی حالم بده

یادش بده خیلی باهاش کار کن 

مثلا رنگارو یادش بده بگو مامان کجاست باید به تو اشاره کنه بگو بابا چیکار میکنه مثلا اگه خوابه باید بگه لالا کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم دقیقا همین سنه

از نظر گفتار چیز خاصی نمیگه،بیشتر حرفای نا مفهوم میزنه

ولی اونقدر نگران نیستم،از دهنش بابا شنیدم،دد ،ماما ،مَمَ ، نه ،

ولی کلا دخترم اونجوری نیست که بگی فلان چیزو تکرار کن،تکرار کنه

هروقت عشقش میکشه میگه

فقط نه گفتن رو خیلی خوب بلده،هرچی میپرسی میگه نه

از نظر شناختن همه رو میشناسه،میگی بابا کجاست،نشون میده با دستش

مامان ،پدر بزرگ و مادر بزرگ،عموهاش،دایی، پسر عموش،حتی عمو و زن عموی خودم،اینا همه رو میشناسه،ازش بپرسی با دست نشون میده

رشدش اوکی بوده،به موقع خودش برگشت،نشست،راه رفت

ولی تو حرف تنبله

ممکنه ارثی هم باشه ها،چون برادرشوهرم میگفت پسرش دیر به حرف اومد

به نظرم زیاد حساسی

سلام عزیزم تا یه مدت کامل کامل تلویزیون گوشی رو حذف کن حتی یه دقیقه هم نده ونزار ببینه.باهاش فوت کردن رو تمرین کن جلوش کاملا شمرده وآروم صحبت کن وجلو آینه وایستید وحرف بزنید بزار قاصدک فوت کنه حباب فوت کنه یا شمع هم مهیج هم کمک میکنه.ایا ترومایی براش پیش اومد اینطور شد؟

2728
درکش چطوره‍؟نورا خیلی از چیزا رو میشناسه با اسم ولی مامان بابا نمیگه حس میکنم ما رو نمیشناسه با اسم

میشناسه این فکر رو نکن بچه می‌شناسه ...بچه من خیلی لج بازه گاهی خوبه می‌فهمه گاهی انگار نه .

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
بچه ندارم ولی بد به دلت راه نده خوب میشه کارتون های مفید براش پخش کن اگه خوب نشد باز نگران نباش ف ...

همین کارتون اینطوریش کرد یکسال در معرض گوشی و تی وی بود الان دوهفتس قطعش کردم

2740
وقتی با بچه همسن خودش مقایسش میکنم دیوونه میشم

میدونم

چی میگی

مخصوصا اطرافیان هم به حرف هاشون آدم رو ناراحت میکنن

همش میگفتن بچه ات لال هست

چقدر من گریه کردم

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
دختر منم دقیقا همین سنه از نظر گفتار چیز خاصی نمیگه،بیشتر حرفای نا مفهوم میزنه ولی اونقدر نگران نی ...

خب دختر شما درکش خیلی خوبه زبونشم ب زودی باز میشه

دختر من حس میکنم درکش کمتره تا همسناش

لازم نبود پبش گفنار درمان بريد./

اول بايد تشريف ببريد

روانشناس كودك..تست تكامل بده..ارزيابي بشه

تكاملش چك بشع..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بنظرم ببرید گفتار درمانی باید تاالان طیف کلماتش بیشتر میشد

شرایط شو ندارم .شوهر همکاری نمیکنه و این که منو بچه ام همیشه تک تنها هستیم بنظرم این باعث شده وگرنه خوب میشد

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
خب دختر شما درکش خیلی خوبه زبونشم ب زودی باز میشه دختر من حس میکنم درکش کمتره تا همسناش

نه عزیزم الکی رو بچه عیب نزار،من هم سن دخترم دیدم که قشنگ حرف میزنه حتی شمالی😁بر عکس هم سن دخترم دیدم که یه سری کارای ساده هم انجام نمیده

بچه با بچه فرق داره،به محیط دورش،ارث و هزار شرایط دیگه،مطمئن باش به موقعش صحبت میکنه عزیزم