2737
2734

خیلی زیاد ،خصوصا با بزرگه خیلی خوبن باهم 

بعضی اوقات سرش شلوغه یادش میره بهشون بزنگه  ،من یادآوری میکنم به آبجیات زنگ بزن

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
همش در حال مکالمس باهاشون؟

دائم در تماسن،خدارو شکر بعضی شبکه های اجتماعی فیل تر شد وگرنه یه دورانی هر شب تماس تصویری داشت با چهارتا خواهراش، در همه ی امور باهاشون مشورت میکنه و در جریان همه چی هستن، یکیشونو که در همسایگی ما هستن باید هر روز ببینه وگرنه روزش شب نمیشه،آشغالاشو میبره دم در،خریداشو انجام میده، کلا براش میمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنگ که هر روز.اوایل که هر بحثی بینمون میشد بهش میگفت خیلی بدم میومد میگفت میخوام مشورت بگیرم آخرش یه ...

خوبه ترک کرده حالا شوهر من مشورت و اینا نمیگیره اکثرا هر چی من بگم همونه ولی خب هی زنگ زنگ بدم‌میاد

والا حقیقتاً هیچی 

یه ۶ سالی هستش که اصلاً هیچ کدومشونو ندیده 

سری آخرم که خواهر بزرگ بزرگش با من یه بحثی کرد در مورد یه موضوعی که اصلاً بهش ربطی نداشت دخالت کرد همسرم بهش زنگ زد و گفت بابت چی همچین حرفی رو زدی بی‌احترامی کردی و باید معذرت خواهی بکنی برگشت گفت من خواهرتم همسرمم گفت هیچ وقت فکر نکن که تو جایگاهت با فروغ قابل مقایسه است فروغ جایگاهش با هیچ کسی قابل مقایسه نیستش از اون به بعدم دیگه اصلاً ندیدتش

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731
همون حرص ادمو درمیاره ادم حس میکنه عمدی اینجور میکنن عروس بدونه چقدر باهم متحدن😂😂😂

عرووووووس

بدون که ما خانواده‌های شوهر واقعا باهم متحدیم😎

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
نمیدونم هم من هم خواهرش کنکور داریم البته خواهرش پشت کنکوریه و خیلی خفن خونده  برا پزشکی میخ ...

عزیزم اصلا نگران نباش ان شاالله شمام میاری بیشتر به فکر کوچولو باش 😍

خواهرشوهرت سال سومشه کنکور میده ؟

شما همونی نیستی خواهرشوهرت خونتون داره درس میخونه ؟

2740
حرص میخورم دیگه 😂😂 حالا اگه شوهرامونو تنها ول کنیم ی هفته برن خونه باباهاشون محل سگ‌نمیدنا😂

وای دقیقا😂😂

حالا مال من یه خواهر کوچیک تر هم داره دبیرستانیه

یادمه زمان دوستیمون مثل سگ و گربه بودن این دوتا

حتی قبل خواستگاری من دعوای شدید کرده بودن با هم

الان هر وقت می بینمشون خواهر کوچیکه هم قربون صدقه همسرم میره🤣 

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
دائم در تماسن،خدارو شکر بعضی شبکه های اجتماعی فیل تر شد وگرنه یه دورانی هر شب تماس تصویری داشت با چه ...

اوووه دیگه از حدش گذرونده تو چه دل گنده ای من دو هفته یبار میریم از دم در به خاهر شوهرم سر میزنیم بدم میاد

خوبه ترک کرده حالا شوهر من مشورت و اینا نمیگیره اکثرا هر چی من بگم همونه ولی خب هی زنگ زنگ بدم‌میاد

اره والا راحت شدم.بنظرم هرچی بین زن و شوهر میگذره باید همونجا بمونه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2706