2733
2734
عنوان

وای خدا اخه چرا

105 بازدید | 12 پست

تو مدرسه ای که میرم یه دانش اموز:هست چشماش ابی اسمونیه لامصب از نگاه کردن بهش آدم سیر نمیشه اگه روزی مردم اولین چیزی که به خدا میگم اینه که چرا به بعضی ها این قدر خوشگلی داد ولی به من بیچاره نه🫠🫠🫠

از طرف ماهم بگو😂😂 من دیگه عادی شده زشتیم برامم مهم نیست 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توهم خوشگلی عزیزم هرکسی به اندازه ی خودش خوشگله من نی نی سایت میام دردای خودم فراموش میشه میخوام بشینم برا ملت عزا بگیرم😂💔

قشنگم😊 میشه برای اینکه به حاجتم برسم یه صلوات بفرستی❤ 
2740
توهم خوشگلی عزیزم هرکسی به اندازه ی خودش خوشگله من نی نی سایت میام دردای خودم فراموش میشه میخوام بشی ...

هییی من اگه خوشگلم باشم پوست جوشی داغونم نمیزاره خوشگلی ام بزنه بیرون

ژن دیگه همش میگم من تو چی شانس آوردم که بخوام تو ژن بیارم ناشکری نمی کنم ولی خدایی هیج وقت چهرمو دوس ...

شاید فک میکنی بدی میتونی عکستو بذار

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

هرکیو با یه چیزی ازمایش میکنه دیگه یکیو با زیبایی یکیو بافقر یکیو با مریضی مهم اینه ادم از نعمتها سواستفاده نکنه و تو مصیبتها صبر کنه مبادا کاری کنه که هم زجر دنیوی بکشه هم ثواب اخرویشو ازدست بده