2733
2739
عنوان

دلم دندان پزشکی رو میخواد اما رابطم نمیزاره ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 59 پست
در هر حال الان وقت تلاش برای درسه . چه اونو بخوای چه نخوای  .تو هم بشو یه دکتر که التماست کنه ...

دیدی وقتی ار یه سنی رد میشی میگی اخ کاش برگردم فلان کارو کنم فلان کارو نکنم🤦

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیدی وقتی ار یه سنی رد میشی میگی اخ کاش برگردم فلان کارو کنم فلان کارو نکنم🤦

اره . تازه من  همون موقع خیلی تلاش‌ها کردم . خیلی پیشرفتها داشتم ولی مثلا انتخاب رشته اشتباه کردم . اطرافیانم هم راهنماهای خوبی نبودن. الانم که ۳۲ سالمه و دو تا بچه دارم . 

2731

پسری که تو رو هولت نمیده برا موفقیت باید رها کرد 

والا منم تو رابطم و پشت کنکوری 😑😑 درس که نمیخونم کلا اف میشه ی روز تا برم بخونم 😂😂 بعد اگه نخونم کلی میشینه غر میزنه 😑😑😑😑😐ولی خب خودش سختی کشیده 

🙂میجنگم اما التماس هرگز نمی کنم 

بمونی که چی؟دیر یا زود اون ترکت میکنه و میرع پی دختر بازیش و تو میمونی و اینده ای که میتونستی بسازیش اما نخواستی و همه وقتتو صرف یه ادم بی مصرف کردی 

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 
2740

وضع مایتون خوبه؟ مینونی بری خارج؟

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
اره . تازه من  همون موقع خیلی تلاش‌ها کردم . خیلی پیشرفتها داشتم ولی مثلا انتخاب رشته اشتباه کر ...

ماشالله ولی بازم مرحبا بهت 

خدا برات حفظشون کنه 

با این حرفت که اطرافیان راهنما گر خوبی نبودن یاد خودم میفتم که توی هیچ کجای زندگیم هیچکس هیچکس هیچکس رو نداشتم کمکم کنه و بفهمه چی میگم همه تصمیمات رو خودم گرفتم گاهی خدا نجاتم داد چون از سر بی کسی خیلی اشتباه کردم 🙂💔💔💔

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂

دختر قشنگم منم مثل شما سال دوم کنکور با یک پسری آشنا شدم که یه کم حالم بهتر شه، تازه دانشجوی پزشکی بود. انقد اعصابمو به هم ریخته بود و بهم چسبیده بود که ازش خواستم فقط ولم کنه چون از درسم عقب مونده بودم ، قصد دوستی و ازدواج داشت ها ولی آینده من از وعدهدهای نامعلوم و رو اعصاب بودنش مهم تر بود

آیندت رو خراب نکن. آخرشم پزشکی قبول شدم و هزار تا بهتر از اون برام پیدا شد

امسال میشم physiatrist :)

اگر فکر میکنی ارزش تو در حد بودن تو یه رابطه آشفته ست که طرف مقابلت چشمش دنبال دخترای دیگه ست به کارت ادامه بده
اگر نه 

فکر میکنی ارزشت بیشتر از این حرفاست تمومش کن عزیزم