2737
2739
عنوان

دلم از دست شوهر بی درکم گرفته🙁🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1884 بازدید | 85 پست
خدا شاهده شوهر من بخاطر غذا سرم داد بزنه زیر ابرو بگیره بره بیرون یعنی اگه هونشو آتیش نزنم از سگ کمت ...

میترسم کتکم بزنه

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
اگه بچه هنوز زیاد رشد نکرده سقط کن با این وضعیت شوهرت همین الان یه بچست اون بچه هروقت بزرگ شد بعد لی ...

چه عجیب شده راهنمایی دادن هاتون، سقط کنه؟!؟!

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخش میپرسم ناراحت نشو فقط منم درگیرم میخوام ازت بپرسم  میخوای جدا شی  پشتوانه ی داری ؟

بله پدرم خداروشکر خانواده ام پشتم هستن چون همسرم اعتیاد شدید داره

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
2731
بعضی پدر ها واقعا بی مسئولیت هستن نبودشون بهتره

دختر منم همش میگه از بابان متنفرم منم به خاطر دخترم باهاش زندگی میکردم دیگه دیدم پدر خوبیم نیست 

من مثل شما همش کوتاه میومدم به خاطر بچه هام فقط سکوت گریه اونم هر رفتاری باهم انجام میداد دیگه نتوست ...

چندتا بچه داری  من شرایطش ندارم وگرنه جدا میشدم...شما شغل و حمایت دارین ؟؟؟من اگه جدا بشم نمیزاره بچه ها رو ببینم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
حس کلفت بودن بهم دست میده  نه محبتی نه چیزی حتی حال بچه هاشم نمیپرسه ..منم که الان دوباره باید ...

خوش ب حالت که میتونی خودت کنترل کنی چیزی نگی  من اگه بودم همون بشقاب  چنان جلوش پرت میکردم و میگفتم مگه من نوکرتم برو از بیرون بگیر زهرمار کن 

2738
چندتا بچه داری  من شرایطش ندارم وگرنه جدا میشدم...شما شغل و حمایت دارین ؟؟؟من اگه جدا بشم نمیزا ...

بله دوتا شوهر من اصلا پدر خوبی نیست حمایت خانواده هست

اینم هس بخاطر حامله بودنت  وگرنه حامله نبودی خفش میکردی

این وحشه بابا فکر نمیکنه حامله ام یا نه همینجوری حمله میکنه

بله دوتا شوهر من اصلا پدر خوبی نیست حمایت خانواده هست

خوشبحالت حداقل خانواده ات حمایتت میکنن 

خوش ب حالت که میتونی خودت کنترل کنی چیزی نگی  من اگه بودم همون بشقاب  چنان جلوش پرت میکردم ...

ولی داغون میشم میریزم تو خودم و تا چند روز ممکنه یه کلمه حرف نزنم قبلا اینجوری نبودم تازگی اینجوری شدم

شوهر من هم یه عصبیه ولی من کار خودمو میکنم اگه جات بودم روزی هزار بار به مادرش غر میزدم میگفتم چرا اینطور رفتار میکنه من که همش باهاش میسازم ببین به کجا میرسی یه طور رفتار کن انگار به مادرش پناه آوردی خودتو مظلوم کن مادرا زبون پسراشونو بهتر بلدن

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
دلم برات کباب شده... تروخدا طلاقتو بگیر میزنه یه بلایی سرت میاره

میواس‌تودی طلاق بگیرم که فهمیدم حامله ام دوباره و مجبور به زندگی باهاش شدم اویل داغون شدم ولی خودم جمع و جور کردم