2737
2734
عنوان

دلم از دست شوهر بی درکم گرفته🙁🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 85 پست
بله پدرم خداروشکر خانواده ام پشتم هستن چون همسرم اعتیاد شدید داره

اهان خوب 

اعتیاد اره راحت میشه جدا شد 

خوبه راحت میشی 

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹
شوهر من هم یه عصبیه ولی من کار خودمو میکنم اگه جات بودم روزی هزار بار به مادرش غر میزدم میگفتم چرا ا ...

این که از مادرش و پدرش قهره ولی اونا موقع دعوا مث بز میان وسط

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله پدرم خداروشکر خانواده ام پشتم هستن چون همسرم اعتیاد شدید داره

پدر منم قبلا حمایتم می‌کرد پشتم بود ولی من بخاطر بچم برگشتم اونا هم دیگه گفتن هرگز اسم جدایی رو نیار

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
منه خر از همون اول گفتم زشته هیچی نگم تا چیزی بگم بدتر اعصبانی میشه 

دعوا نکن  اینجور مردا باید کوچیک کنی  وقتی یه حرفی میزنه و دنبال دعوایه بگو گُمشو من با تو دهن به دهن نمیشم   فقط اگه بدونه از دعوا می‌ترسی و نمیخوای همسایه ها صدات را بشون از همین نقطه ضعفت سو استفاده میکنه کاراش جلو میبره وقت دعوا سعی کن خوردش کنی 

2731
پدر منم قبلا حمایتم می‌کرد پشتم بود ولی من بخاطر بچم برگشتم اونا هم دیگه گفتن هرگز اسم جدایی رو نیار

منم چند بار رفتم برگشتم این سری پدرم گفت بری دیگه اسم منم نیار خداروشکر عقلم کار کرد شوهرم هر چی التماس کرد برنگشتم

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤

پس به هیچ صراطی مستقیم نیست دلم برا زنای مثل خودمون میسوزه فکر میکنیم شوهر کنیم دیگه ته خوشبختیه ولی نمیدونیم تازه بدبختیا شروع میشه

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
دعوا نکن  اینجور مردا باید کوچیک کنی  وقتی یه حرفی میزنه و دنبال دعوایه بگو گُمشو من با تو ...

از بس تو این سال ها دعوا و بحث و کتک داشتیم دیگه خسته شدم فقط میخوام هرجا میره نیاد خونه من راحت باشم

منم چند بار رفتم برگشتم این سری پدرم گفت بری دیگه اسم منم نیار خداروشکر عقلم کار کرد شوهرم هر چی الت ...

میخواستم برم تصمیم گرفته بودم که برم ولی حامله شدم مث یه پتک بزرگ انگار به سرم ضربه وارد شد

2740

استارتر چرا ناراحت میشی و بخودت میریزی !!! هیچ اصلا شوهرت خوب نمیشه اینو من بگم بهت قطع امید کن ازین که رفتارشو بهترکنه 

فقط یکاری که میتونی انجام بدی بال و پر ندی به اخماش اصلا اهمیت ندی وقتی غذاشو نخورد بپرس تخم مرغ بپزم برات !!

بعدشم چون میخوای زندگی کنی بهت میگم بیشتر حرفا و اخم و تخم شوهرتو حساب نکن قشنگ بابچه هات بگردین بپز بخورین خوش باشین 

اونم میبینه زنم عین خیالش نیس بیشتر جذبت میشه

من همسرم رفتارش عین همسرتون ولی اصلا حسابش نمیکنم اونم دیگه بهتر شده خیلی وقتی اومد خونه یه چایی بهش میدم اگر گرسنه باشه لقمه ای چیزی بعدش نمیشینم پیشش خیلی میرم به کارام میرسم هوا برش نداره که کشته مرده شم‌

به مالشم دل نسوزون قشنگ غذاهای چرب و چیلی پرگوشت بپز خودت عزیز میشی بخدا !تموم شد بگو بگیره 

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   
پس به هیچ صراطی مستقیم نیست دلم برا زنای مثل خودمون میسوزه فکر میکنیم شوهر کنیم دیگه ته خوشبختیه ولی ...

🙁🥺

میخواستم برم تصمیم گرفته بودم که برم ولی حامله شدم مث یه پتک بزرگ انگار به سرم ضربه وارد شد

انشالله درست بشه کاش باهش صحبت کنی بری روانپزشک

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
استارتر چرا ناراحت میشی و بخودت میریزی !!! هیچ اصلا شوهرت خوب نمیشه اینو من بگم بهت قطع امید کن ازین ...

مرسی عزیزم واقعا راهنماییت عالی بود سعی میکنم همینجوری رفتار کنم

انشالله درست بشه کاش باهش صحبت کنی بری روانپزشک

دوقطبی داره  بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا نه بعضی وقتا فکر میکنه با یکی دیگه هستم مثل امروز که براش آرایش کرده بودم تا اومد دید عصبی شد

2706