2733
2734

از دیروز معلم پسرم گفتن که هفته اینده قراره بچه هارو ببرن اردو اونم مرکز استان ما شهرستانیم فاصله ۲ساعته گفتن باید کرایه ۲۰۰ بدن و غذا همراه بچه بفرستین طبیعتا بچه هم مثل همکلاسیهاش غذای خوب میخواد زمان قدیم نیست مثل ما بچه ها کم توقع باشن 

چون به معلمش گفتم میشه اردورو یکم عقبتر بندازین یا یه مدت دیگه دست بالمون باز شه هزینش میفرستم اخه خدا شاهده شوهرم روزی ۱۸ ساعت بی وقفه کا میکنه با اینکه مشکل قلبی داره خودمم صدجور مریضی اصلا به هیچی نمیرسیم فقط کرایه خونه دکتر و قبضای سرسام اور بخدا که روم نمیشه غذایی که تو خونه میخوریم بدم بچه ببره اردو چندوقته خیلی افتادیم تو قرض که حتی توان خرید یه دونه مرغ هم نداریم اینو فقط و فقط کسایی درک میکنن که تو همچین موقعیتی هستن یا بودن 

همه اینارو نگفتمبهش فقط اون یه تیکه که بعدا پول اردو میدم برداشته بهم میگه شما که توان مالی ندارین اصلا نباید بچه دار میشدین وقتی معلم مملکت این حرفو بزنه از بقیه چه انتظاری میره ما ۱۰سال پیش نمیدونستیم قراره اینجوری بشه و خصوصا این یه سال اخیر واقعا بدبیاری برامون زیاد بود هرچی داشتیم و نداشتیم خرج دکتر و بدبختیاو ختم مادرشوهرم شد واقعا خستم توان ندارم شدم یه افسرده به تمام معنا 😔

خدایا تورا سپاس برای همه چیز❤️

چقدر بیشعور

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

وای مگه میشه 

الان اخر ماهه هیشکی پول نداره

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما هم الان  چند روزه یه مرغ نمیتونیم بخریم  پول نیست

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2728

معلمش خیلی بی شعور بوده

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

کاش میشد با مدیر یا معاون حرف بزنی

اینکه یه اردوئه تمام میشه میره

ببینید کیا دارن بچه ها رو تعلیم میدن

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
2740

تورو خدا دل نشکنین خانما تا تو مدقعیت طرف مقابل نیستین قضاوت نکنین ما فقط خدا از حالمون باخبره و خیلیها شاید بدتر از ما 

لااقل مایه سقف بالاسرمون کرایه کردیم شاید هستن همینم ندارن دلیل نیست بگیم برو بمیر زندگی نکن 

😢

خدایا تورا سپاس برای همه چیز❤️

میگفتی شمام وقتی شعور نداری نباید معلم میشدی

زنیکه عقده ایی

یه چیز یاد گرفته میخاسه بگه

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯

میگفتی وای ب دانش اموزایی ک شما معلمشونی ادب واعصاب نداری معلمی نکن این حرفو ب کسی میگن ک وضعش بده و میخاد حامله شه ن کسی ک بچش ده سالشه چیکارکنه دورازجون سرشو ببره

گل حرف معلم تایید نمی‌کنم اما چون خودمم در مدرسه کار کردم برنامه ریزی برای یه برنامه به همین راحتی نیست فقط کلی مجوز و ... میخواد به همین راحتی نمیشه جابجا کرد . نهایت معلم میتونین بگه محترمانه بچه رو اردو نفرست .

از برادری کسی نمیتونی قرض بگیرید 

چه حرف زشتی زده چندنفرم تو سایت بدون فکر همین حرفو میزنن ، اصلا درنظر نمیگیرن طرف شاید بعدا ب مشکل مالی خورده همه اولش پولدار یا فقیر مطلق نیستن ک .. 

البته من بودم ب معلم رو نمیزدم بچه مو نمیفرستادم اردو .. این نشد اردوهای دیگه هم تو زندگیش خواهد داشت .. 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ