2733
2739
عنوان

خوشبحال اونایی که لاغر و خوش اندام هستن:))))

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 52 پست

عزیزم قد ووزنت میگی 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من برعکس هر چی میخورم یمدتی یکم اضاف میشم دوباره فعالیت میکنم برمیگردم به وزن قبل دارو چاقی از عطاری گرفتم یمدت تو پر شدم بعد از یکماه  که مصرف نکردم دوباره برگشتم به قبل 

من مجردم ولی مامانم میگه ازدواج کنی خوب میشی منم همینطور بودم نمیدونم این دلیل علمی داره یا نه 

میتونم بپرسم چقدر اضافه وزن داری؟ 

قدم 168 وزنم 82

اما بخاطر اینکه سینه هام 85 بیشتر میخورم خیلی بیشتر 

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

اول از همه پیش دکتر غدد برو ازمایش بدی تا مطمئن بشی انشالله مشکل از متابولیسمت نیست.

این راه خیلی حوصله میخواد.

ممکنه کم بیاری، ولی هیچوقت نباید هدفت از یادت بره، وقتی خسته شدی یادت بیار واسه چی شروع کردی؟

واسه حس خوب به هدفت رسیدن

اگه هم یه جایی خسته شدی اشکالی نداره که

ممکنه هر کسی خسته بشه؛ مهم اینه که ادامه بدی.

بنظرم رمز خوش اندامی استمراره.

اینکه تغذیه ات جزو لایف استایل زندگیت بشه.

تنها شانس من تو زندگیم این بود که هرچی میخورم چاق نمیشم😂

من میخوام چاق شم بی بیفیس هم هستم  بعضیا میگن خوبه سنت کم تر میخوره در کل ریز نقشم ولی مردا اندام بزرگ دوست دارن