2737
2739

ما امروز صب ی دعوای شدید داشتیم و بگو مگو تلفنی هم ادامه پیدا کرد 

بعد تهدید کرد ک بیاد خونه میزنم میکشمت و فلان 

ی دعایی بگید بخونم زبونش بسته شه😐

پیشاپیش لطفا نصیحت هم نکنید بشدت بی تربیته و فوش ناموسی ب خانوادم میده و اهل حرص دادنه و دست بزن داره 

ب هیچ صراطی مستقیم نیست مشاور نمیاد با محبتم رام نمیشه 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

۲رکعت نمازبخون وازخداوندکمک بخواه ویه نذرکن حل میشه

برای منم بارهاپیش اومده😁😂🤣🤣🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2740
خب چرا با این ادم بحث میکنی گل . کوتاه می اومدی سر فرصت حرفت میزدی 

عزیزم سر فرصت و هیچ وقتی نداره .انقد کوتاه اومدم ک دیگ خسته شدم .منم هیچ بحثی نکردم ارومحرف میزدیم راجب ی موضوع ک تبدیلش کرد ب ی بحث بزرگ.واقعا دیگ تحمل سکوت و تو سری خور بودنو ندارم .نفسم بند میاد وقتی بهم فوش ناموسی میدع دوست دارم تیکه تیکه بشه 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
اسی ی ذکر من ازاینجا یاد گرفتم خیلی عالیه  عصبانیت و خشم طرف رو میخوابونه

چ ذکری میگی لطفا 

۷ بار آیه صم و بکم فهم لا یرجعون رو بخون و تف کن تو صورتش

😐😂چی ؟توف 

2706