2733
2739
عنوان

فرهنگیان کی اطلاع داره ابرم نره

123 بازدید | 11 پست

من مشاور کنکوم فامیلمون اینو پرسیده نمی‌دونم چی جواب بدم 

اگه فرهنگیان دفترچه اش رو پاسخ نده دوباره زمان اعلام نتیجه آخر های خرداد دوباره تراز و درصدش میگن؟ و اگر پاسخ نده دفتر چه مشکلی پیش میاد؟

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی؟منظور سوالت چیه؟یکم واضح تر بگو

منظورش این بود که فقط درس های خودش جواب بده برای کنکور تجربی اردیبهشت درس های فرهنگیان جواب نده با وجود اینکه ثبت نام کرده دوباره آخر خرداد نتایج و ترازش اعلام میشه

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
2731
شما مشاوری نمیدونی ما از کجا بدونیم 😅🤣

من اصلا درباره فرهنگیان نمی دونم😂😂رشته ام چیز دیگن

زمان ما هم جدا نبود

هیچی درصدای دفترچه فرهنگیانش صفر میشه و قبول نمیشه 

تراز و درصد دفتر چه تجربی خودش میاد همون زمان ؟

مشکلش اینه که می خواد درصداش بدونه که بمونه تیر کنکور بده یا بره اگه کنکور اردیبهشت درصد خوبی نزده

2740
تراز و درصد دفتر چه تجربی خودش میاد همون زمان ؟ مشکلش اینه که می خواد درصداش بدونه که بمونه تیر کنک ...

اره فک‌کنم نتایج اردیبهشت تیر میاد ازاین اطلاع دقیقی ندارم ولی درصداشو میگن و فکرکنم اگ جز فرهنگیان سراسری هم ثبت نام کرده باشه میتونه انتحاب رشته کنه

اره فک‌کنم نتایج اردیبهشت تیر میاد ازاین اطلاع دقیقی ندارم ولی درصداشو میگن و فکرکنم اگ جز فرهنگیان ...

❤️❤️