2737
2739

از بهمن دارم برای استخدامی میخونم 🥲

درست و حسابی عید رو جایی نرفتم فقط نشستم خوندم 

الانم چشمام درد می‌کنه چون من سال پیش عمل کردم 

امروز گردنمم درد گرفت دیگه امروز ۲ساعت نگاه کردم و بستم درس رو فردا شروع کنم دوباره 🥲🥲🥲

اردیبهشت امتحانش هست هی میگم خدایا کاش قبول بشم کاش قبول بشم 

خیلیییی خسته شدم واقعا 😭😭نزدیک ۵ماهه دارم میخونم 

خدایا شکرت بابت همه چیز💚 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

رشته ات چیه

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

خوبه پنج ماه باید فول باشی 

منم اول برای آموزگاری خوندم الان برای پرورشی هلاک شدم حس میکنم هر دو رو گند میزنم

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2738

هیچوقت به نتیجه فکر نکن. شعار نیست واقعا. من هروقت به نتیجه فکر نکردم بهتر عمل کردم.

بقول ینفر برای رسیدن به خواسته ات باید مثل گاو باشی و فقط به سمت اون پارچه قرمز بدویی

صد در صد میگیری امیدوارم منابع رو درست انتخاب کرده باشی اگه اینطور باشه شک نکن میشه از خداهم همیشه ک ...

ارع عربرم منابع خوبی دارم 

خدایا شکرت بابت همه چیز💚 
2706