2737
2739

بستی به شرایطط داره 

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فرهنگیان...چون دیگه با ماده ۲۸ معلم نخواهند گرفت و فقط با فرهنگیان خواهند بود...یعنی عملا علوم تربیتی هم جزو رشته هایی خواهد بود که استخدام رسمی نخواهند داشت

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم و دخترم دعا کنید🤲🙏❤
2740

فرهنگیان...چون دیگه با ماده ۲۸ معلم نخواهند گرفت و فقط با فرهنگیان خواهند بود...یعنی عملا علوم تربیتی هم جزو رشته هایی خواهد بود که استخدام رسمی نخواهند داشت

از کجا میدونی؟

خب خود مسئولین گفتن..نهایتا یک سال دیگه با ماده ۲۸ معلم استخدام میکنن و از الان زیر ساخت ها رو آماده میکنن جذب معلم فقط از طریق دانشگاه فرهنگیان باشه...اونم شرط سنی داره...حتما تا جایی که میتونی خوب بخون قبول بشی انشالله

م س سال بعد نیمه وقت باید برم سرکار متولد ۸۱ام

من میم فرهنگیان اما یه سال خیلی سخت پیش رو خواهی داشت اگر میتونی به جون بخری برو

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
2706