2733
2734
عنوان

سرویس پلاستیک چند پارچ بخرم؟

93 بازدید | 14 پست

سلام دوستان سرویس پلاستیک چند پارچه بخرم ۵۰ یا ۵۸؟؟ چه مارکی خوبه؟ اصلا از رنگهای صورتی و طوسی خوشم نمیاد. یه رنگ خوب پیشنهاد بدید😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نه عزیزم سرویس پلاستیک جهیزیه کامل

لیمون بهترین مارکه و واقعا عالیه... رنگ سفید نخر . بقزه رو ببین با وسایلت همخوانی داشته باشه.

ولی ببین کلا فقط واسه نمای جهیزیه خوبه. بعد از یه مدت خودت میبینی کاربردی نداره. الان حبوبات خودشون ظرف دارن اکثرا ولی باز میل خودته ولی لیمون واقعا باکیفیته 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
ممنون بنظرت ۵۰, پارچ‌بخرم یا ۵۸

نمیدونم والا لیستشو ببین کدوماش کارآمد تره شاید 50 پارچه وسایلش بهتر باشه ولی 58 زیاد لازمت نشه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
نه عزیزم سرویس پلاستیک جهیزیه کامل

مبارکت باشه و به خوشی استفاده کنی،ولی من خودم جدا جدا گرفتم آخه سرویسا بعضی قلماش بی استفاده میمونه

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
درسته ممنونم ، فقط موندم ۵۰‌پارچ بخرم با ۵۸

زیاد فرقی نداره. اون ۸ پارچه رو واسه من یه ظرف روغن گذاشته بود که بی مصرفه و یه جای قاشق چنگال داخل کابیتی و چندتا خرت و پرت دیگه که زیاد توفیقی با ۵۰ پارچه نداشت. ببین اگه لازم نداشتی همون ۵۰ رو بردار چون باز نصفش اضافیه و به درنخور  

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘