2737
2739
عنوان

چت دو عدد روانی😂😂😂😂

189 بازدید | 8 پست

دوس پسرم : چرا ازم ناراحتی

من: بنظر خودت چرا؟

دوس پسرم:
من اینطوری سوال پرسیدم که اینطوری جواب میدی؟جواب سر بالا؟

من : خب بنظر خودت چرا؟
دوس پسرم : مهیا
من نمیتونم ذهنت رو بخونم
تواناییش رو ندارم هنوز
حرفت رو مستقیم بگو

من : ولش

دوس پسرم : اوکی

😐😑😑😑😑😑

بخدا گاوه بخدا خیلیی دوسش دارما ولی خیل گاوه چیکارش کنم ؟ الان باید اصرار میگرد ک من بگم چیشده ولی اصلا اصرار نکرد 

همونی که دلش پیش تو گیره

والا منی که دخترم هم اصرار نمیکردم

د بابا بگو چته تا اونم بیاد بگه غلط کردم

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"

بگو مهم نی و سرد حرف بزن 

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب رک و راست بگو بهش. کار بچگونه ایه بی دلیل قهر کردن. مردا به جزییات توجه نمیکنن واقعا

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
آخه دوروره ازم خبری نمیگیره نمیدونم چحور بهش بگم ک چرا ازم خبر نگرفتی همیشه مگ من اول بابد خبر بگیرم ...

دوست نداره

🪴اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🪴                     #متاهل    
2738
آخه دوروره ازم خبری نمیگیره نمیدونم چحور بهش بگم ک چرا ازم خبر نگرفتی همیشه مگ من اول بابد خبر بگیرم ...

خب شاید مهم نیستی واسش. من با دوستم با اینکه زیادم بحث میکردیم و خیلی مغرور بود باز حتی به بهونه شوخی و تیکه پروندن برمیگشت بهم پیام میداد و صحبت میکرد و عذر خواهی...

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.